Connect with us

BANKALAR

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Alanlara Özel Türk Telekom Tarifesi: Sadece 65 TL!

Türk Telekom, Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerine özel bir kampanya başlattı.

Yayınlanma tarihi:

Türk Telekom, Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan müşterilerine özel bir kampanya başlattı.

Yeni başvurular için geçerli olan bu kampanyada aylık ödeme sadece 65 TL olarak belirlendi. İşte detaylar!

Kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler, numaralarını taşıyarak, yeni hat alarak veya Türk Telekom’un sunduğu faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yaparak avantajlardan faydalanabilecekler. Tarifede dakika, SMS ve GB’ler bittiğinde otomatik olarak durur ve aşım ücreti ödenmez.

Aylık ödemenin sadece 65 TL olduğu bu kampanya, 12 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar sunuyor. Taahhüt sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücretinin geçerli olacağı belirtilirken, taahhütsüz fiyatın ise 120 TL olduğu ifade edildi.

Kampanyadan faydalanmak için Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan abonelerin, “ZIRAAT” yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazıp 5555’e göndermeleri gerekiyor. Gelen SMS’e “ZIRAAT ONAY” yazıp göndererek taahhütlerini gerçekleştirmeleri isteniyor.

Bu kampanya, yeni gelen müşteriler için geçerli olup, taahhüt verilmesi halinde 65 TL’lik özel tarifeden yararlanılabilecek. Kampanya detayları ve başvuru için Türk Telekom’un resmi web sitesine başvurabilirsiniz.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla