Connect with us

TÜRKİYE

Yapı Kredi Kesenin Ağzını Açtı! 3 Gün İçinde Başvurana 100.000 TL! Yılın Son Destek Kampanyasında Sona Yaklaşılıyor

Yayınlanma tarihi:

Yapı Kredi Kesenin Ağzını Açtı! 3 Gün İçinde Başvurana 100.000 TL! Yılın Son Destek Kampanyasında Sona Yaklaşılıyor

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine yönelik yeni bir kampanya başlattı. Banka, kendi müşterilerine özel olarak düşük faizli ve hızlı kredi imkanı sunuyor. 30.000 TL ile 100.000 TL arasında değişen nakit kampanyası, aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak.

Yapı Kredi Bankası, başvuru yapan müşterilerine aynı gün içinde yanıt vererek, ihtiyaç kredisi işlemlerini hızlandırıyor. Bu kampanya, gelir belgesi olmayan kişilere de kredi imkanı sunuyor.

Başvuruları kabul edilen müşterilere, 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 36 ay vadeli geri ödeme seçeneği sunuluyor. Bu krediler, kredi puanı 1500 ve üzeri olan kişilere onaylanıyor. Ayrıca, 100.000 TL’ye kadar olan kredilerde ise 24 ay vadeli ödeme planı sunuluyor ve bu kredi türü için de gelir belgesi gerekmektedir.

Başvuruları yapmak isteyen Yapı Kredi müşterileri, bankanın resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru yaparken yüksek bir kredi puanına sahip olmanız, onay alma şansınızı artırabilir.

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve uygun koşullarda karşılamak için bu kampanyayı başlatmıştır. Kampanya detaylarına bankanın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement