Connect with us

TÜRKİYE

Yapı Kredi Bankası’ndan ŞİMDİ ÇEK 90 gün sonra ödemeye başla! Yapı Kredi’den yeni kredi kampanyası

Yayınlanma tarihi:

Yapı Kredi gibi bazı bankalar, müşterilerine işlerini kolaylaştıran kampanyalar sunarak dikkat çekmektedir. Yapı Kredi, düşük faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi imkanı sağlayarak geri ödemelerde de kolaylık sunmaktadır.

Özel bankalar arasında öne çıkan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi konusunda müşterilerine avantajlar sunmaktadır. Geri ödemelerde müşterilere büyük bir fırsat sunan banka, geri ödemeler için 3 aylık erteleme imkanı sağlamaktadır. Böylece ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler, ödemelerini 3 ay boyunca erteleyebilmektedir.

Ayrıca müşteriler, 36 aya kadar vade seçeneğinden de faydalanabilmektedir. Bu durumda, kredi geri ödemeleri vatandaşları fazla zorlamayabilir. Örneğin, 50 bin TL’lik bir ihtiyaç kredisi alan bir müşteri, 36 ay vade seçeneğini kullanırsa aylık 3 bin 400 TL civarında bir ödeme yapmak durumunda kalır. Bu da müşterinin ödemelerini kolaylıkla yapabilmesine imkan sağlayabilir.

Yapı Kredi’nin ihtiyaç kredisi için uyguladığı faiz oranı %4.79’dur. Faiz oranı ve vade süresine göre aylık ödeme tutarı değişiklik göstermektedir. Örneğin, 24 ay vade seçeneğini tercih edenler için faiz oranı %4.49 olup aylık ödeme tutarı 3 bin 840 TL civarındadır. 12 ay vade seçeneğini tercih edenler için ise faiz oranı %4.29 olup aylık ödeme tutarı 5 bin 750 TL civarındadır.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu, müşterilere farklı yöntemlerle sunulmaktadır. Şubeye gitmek istemeyenler mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirler. Yapı Kredi’nin 50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredisinden faydalanmak ve detaylı bilgi almak isteyenler, bankanın resmi web sitesini ziyaret edebilirler.

İŞKUR iş ilanları, Sosyal destekler ve Devlet yardımlarından haberdar olmak için songelisme.com adresine abone olabilirsiniz…

Asgari ücret, Memur ve emekli maaşlarıyla ilgili gelişmelerden olmak için songelisme.com adresine abone olabilirsiniz…

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla