Connect with us

BANKALAR

TEB 500 TL İndirim Kampanyası: Son Fırsat! 30 Nisan’a Kadar Alışverişlerde 500 TL’ye Varın İndirim Kazan!

TEB, Nisan ayının sonuna kadar geçerli olacak 500 TL indirim kampanyası ile sizleri bekliyor.

Yayınlanma tarihi:

TEB, Nisan ayının sonuna kadar geçerli olacak 500 TL indirim kampanyası ile sizleri bekliyor.

1 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar TEB Troy logolu bireysel kredi kartlarınızla market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve ayakkabı alışverişlerinizde tek seferde 750 TL ve üzeri harcamalara 50 TL, toplamda 500 TL’ye varan indirim kazanabilirsiniz.

TEB, Nisan ayının sonuna kadar devam edecek olan 500 TL indirim kampanyasını duyurdu! Kampanya detaylarına göre, TEB Troy logolu bireysel kredi kartlarıyla 1-30 Nisan tarihleri arasında tek seferde 750 TL ve üzeri market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve ayakkabı alışverişlerinde 50 TL, toplamda ise 500 TL indirim sunulacak.

Katılım için Cepteteb Mobil uygulaması üzerinden veya TRO500 yazıp 4616’ya SMS gönderilerek başvuru yapılabilir. Kampanya, market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik ve ayakkabı alışverişlerinde geçerli olacak. Kazanılan indirimler, 8 Mayıs 2024 tarihinde hesaplara yansıtılacak.

TEB müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler, farklı sektörlerde yapılacak alışverişler neticesinde sunulacak indirimleri ve bonusları merak ediyorlar. Bu kapsamda, TEB’in güncel kampanyalarına erişmek ve detaylı bilgi edinmek isteyenler, TEB’in resmi internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler. İlerleyen süreçlerde belirli tarihler arasında geçerli olacak yeni kampanyalar hayata geçirildikçe, TEB açıklamalarda bulunmaya devam edecek.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla