Connect with us

Son Dakika

Tarım ve Orman Bakanlığı 5500 Personel Alımı Yapacak! KPSS 2024/4 Tercih Kılavuzu Yayınlandı

Tarım ve Orman Bakanlığı, KPSS tercihleri üzerinden yeni bir memur alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar:

Yayınlanma tarihi:

Tarım ve Orman Bakanlığı, KPSS tercihleri üzerinden yeni bir memur alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar:

KPSS 2024/4 memur alımı tercih kılavuzu resmi olarak yayınlandı, ve toplamda 5500 memur alımı planlanmaktadır. Başvurular için önemli bilgiler şu şekildedir:

En az 33 bin TL taksitle Tarım ve Orman Bakanlığı, KPSS tercihleri ile memur alımı sürecini başlatıyor. Adayların dikkatine:

KPSS-2024/4: Tarım ve Orman Bakanlığının Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Tarım ve Orman Bakanlığı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında istihdam edilmek üzere ÖSYM tarafından yapılacak yerleştirme için sözleşmeli personel pozisyonlarına alım yapacaktır. Adaylar, KPSS-2024/4 Tercih Kılavuzuna aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirler.

Adaylar, tercihlerini 31 Ocak – 7 Şubat 2024 tarihleri arasında yapabilecekler. Tercih işlemleri 31 Ocak 2024 tarihinde saat 10.30’da başlayacak ve 7 Şubat 2024 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir.

Tercih işlemleri, KPSS-2024/4 Tercih Kılavuzu kurallarına uygun olarak, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak gerçekleştirilecektir. Adayların tercih işlemleri için kılavuzu dikkatle incelemeleri önemlidir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla