Connect with us

EKONOMİ

Saadet Partisi’nden EYT açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin, partisinin Konya İl Divan Toplantısı’nda konuştu. Bilgin’in gündeminde EYT de vardı.

Saadet Partisi Konya İl Başkanlığı, Eylül Ayı İl Divan Toplantısı’nı geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya katılarak partililere hitap eden Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ersan Bilgin, gündeme ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Bilgin, “İnsanlar bir çıkış kapısı ve kendilerine umut olabilecek bir adres aramaktadır. Saadet Partisi olarak umudun ve çözümün adresiyiz. Bugün İşçi mağdur, işveren mağdur; emekli borçlu memur borçlu, yaşlısı da genci de bu iktidardan umudunu kesmiştir. Milyonlarca asgari ücretli çalışan, artık kendisine reva görülen bu hayata itiraz etmektedir. Sayıları yüz binleri bulan EYT ve KHK mağdurları sorunları çözüm olabilecek kadroların arayışı içerisindedir. Tam da böyle bir iklimde bize düşen insanlara umut olacak, onlara güven verecek politikalar ve söylemlerle öne çıkmak, canla başla çalışma zamanıdır” dedi.