Connect with us

MAGAZİN

Polat Çiftinin Villasına Yerleştiler! Yardımcı Şule, 12 Akrabasını Ailenin Villasına Yerleştirdi

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftinin çocuklarına bakan Özbekistan uyruklu yardımcıları Şule, gündemdeki paylaşımları ve davranışlarıyla sıkça konuşulan bir isim haline geldi.

Yayınlanma tarihi:

Polat Çiftinin Villasına Yerleştiler! Yardımcı Şule, 12 Akrabasını Ailenin Villasına Yerleştirdi

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklanan Engin ve Dilan Polat çiftinin çocuklarına bakan Özbekistan uyruklu yardımcıları Şule, gündemdeki paylaşımları ve davranışlarıyla sıkça konuşulan bir isim haline geldi. Çiftin cezaevine girmesinin ardından çocuklara göz kulak olan Şule’nin, Polat ailesinin villasına 12 akrabasını yerleştirdiği iddia edildi.

Ailenin tutuklanması sonrasında Şule’nin, evde kalarak çocuklara bakımını sürdürdüğü ve Özbekistan’da yaşayan 12 akrabasını çağırarak lüks villaya yerleştirdiği ileri sürüldü. Daha önce Polat’ın ceketiyle alışveriş merkezinde görüntülenen Şule, bu sefer akrabalarını villaya aldığı iddiasıyla dikkat çekti.Şule’nin aile üyelerinden birinin, daha önce Dilan Polat’ın sıkça video çektiği ayna karşısında poz vermesi de gündemdeki konular arasında yer aldı. Geçtiğimiz günlerde Dilan Polat’ın ceketiyle alışveriş merkezinde görüntülenen Şule’nin, bir kullanıcı tarafından gizlice çekilen videosu sonrasında şikayetçi olması da olayın ayrı bir boyutunu oluşturdu.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla