Connect with us

TÜM HABERLER

Nihal Olçok’dan Sedat Peker’e ‘lokasyon at geleyim’

Yayınlanma tarihi:

Nihal Olçok 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminde, kocasını ve oğlunu kaybeden bir anne.

15 Temmuz’da kocası Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok’un vefat ettiği Nihal Olçok Sedat Peker’e hitaben bir paylaşım yaptı.
‘’SEN SOR BEN ANLATAYIM’’
Olçok, “Hadi gel birlikte ruhları huzura erdirelim mi birader? Şu 15 Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım, ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim” diye yazdı.
SEDAT PEKER ‘’ŞEREF DUYACAĞIM’’
Sedat Peker’e sosyal medya hesabından “Lokasyon at ben gelirim” diyen Olçok’a cevap geldi.
Hakkında yakalama kararı olan Sedat Peker son günlerde sosyal medya paylaşımları ile gündemden inmiyor. Nihal Olçok’un yazısına da cevap veren Peker; “Nihal Hanım kardeşim, hem eşinizi hem oğlunuzu 15 Temmuz gecesinde kaybetmiş olmanızın üzüntüsünü tüm kalbimle paylaşıyorum. Mekanları cennet olsun. Şu günlerde bir lokasyon verip sizi davet edebilmem mümkün değil, ancak sizi tüm aile olarak önümüzdeki zamanlarda misafir etmekten şeref duyacağımızı bilmenizi isterim. Karşılıklı olarak bilgilerimizi paylaşmak da benim için şeref olacaktır.” paylaşımını yaptı.

 

NİHAL OLÇOK HAKKINDA

Üsküp’te 1978 yılında doğan Olçok İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 15 Temmuz’da eşi ile oğlunu şehit verdikten sonra “Şehitoğlu Şehit” adlı bir kitap yazmıştır.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla