Connect with us

EKONOMİ

İslam Memiş’ten Piyasayı Darmaduman Edecek Açıklama! Euro/TL Kurunu Kimse Tutamayacak

Finans piyasaları uzmanı İslam Memiş, piyasanın nabzını tutarak önemli bir tahminde bulundu ve yatırımcıları uyardı. İşte, güncel ekonomi yorumu…

Yayınlanma tarihi:

Finans piyasaları uzmanı İslam Memiş, piyasanın nabzını tutarak önemli bir tahminde bulundu ve yatırımcıları uyardı. İşte, güncel ekonomi yorumu…

Dolar, euro ve altın sahiplerini yakından ilgilendiren açıklamalarda bulunan İslam Memiş, döviz ve altın piyasalarındaki beklentilerini yatırımcılara aktardı.

İLERLEYEN GÜNLERDE YÜKSELİŞ BEKLENİYOR

İslam Memiş, son dönemdeki piyasa dalgalanmalarını değerlendirerek dolar ve euro konusunda önemli uyarılarda bulundu. Dolar kurundaki yükselişin devam edeceğini vurgulayan Memiş, Borsa İstanbul’da yüzde 2 oranında bir artış yaşandığını ve euronun Türk Lirası karşısında değer kaybettiğini belirtti.

Ayrıca, altın yatırımcılarına da önemli bilgiler veren İslam Memiş, ons altındaki baskının FED faiz kararıyla devam edeceğini ifade ederek, gram altının 2040 TL – 2070 TL aralığında seyredeceğini belirtti. Gümüş onsu için ise 22.60 doların destek olduğunu ve 24 dolara kadar yükselebileceğini açıkladı.

İslam Memiş’in finans piyasalarıyla ilgili bu uyarıları, önümüzdeki günlerde dolar, euro ve altın sahipleri için kritik bir döneme işaret ediyor. Yatırımcıların gelişmeleri yakından takip etmeleri ve riskleri değerlendirmeleri önem arz etmektedir.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla