Connect with us

EKONOMİ

İŞKUR’dan Müjde! Sahil Güvenlik Komutanlığı’na Sürekli İşçi Alımı Başladı!

İŞKUR aracılığıyla sürekli işçi alımı yapılacak olan İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde bulunan Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı için başvuru süreci başladı.

Yayınlanma tarihi:

İŞKUR aracılığıyla sürekli işçi alımı yapılacak olan İçişleri Bakanlığı Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesinde bulunan Karadeniz Onarım Destek Komutanlığı için başvuru süreci başladı. Başvurular, 16-22 Nisan 2024 tarihleri arasında İŞKUR’un Samsun İl Müdürlüğü, ilçe merkezleri ya da internet üzerinden yapılabilecek.

Başvuruda bulunmak isteyen adayların, İŞKUR üyeliği olanlar için giriş yaparak başvurularını tamamlamaları veya ücretsiz hesap oluşturarak ilgili daimi işçi alımı ekranına erişmeleri gerekmektedir. Başvuru şartları ve kılavuzlarına İŞKUR üzerinden ulaşılabilir.

İlan detaylarına DPB843657 numarasıyla Ankara’dan ulaşılabileceği belirtilmiştir. Başvurular sadece belirtilen süre içinde kabul edilecek olup, her adayın yalnızca bir kadro için başvuru yapabileceği ve mevcut İçişleri Bakanlığı çalışanlarının başvurularının kabul edilmeyeceği vurgulanmıştır.

Sürekli işçi alımı için son başvuru tarihi 22 Nisan 2024 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru yapacak adayların ilgili tarihleri dikkatlice takip etmeleri önemlidir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla