Connect with us

TÜRKİYE

İş Bankası Faizsiz Kredi Limitlerini Arttırdı! Dileye 50.000 TL’ye Kadar FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Yayınlanma tarihi:

İş Bankası Faizsiz Kredi Limitlerini Arttırdı! Dileye 50.000 TL'ye Kadar FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası, nakit sıkışıklığı çeken müşterilerine büyük bir müjde sunuyor. Banka, 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan kampanyasıyla kendi müşterilerine 20.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avans desteği sağlayacak. Bu özel fırsattan yararlanmak için daha önce İş Bankası müşterisi olmamak ve yeni başvuru yapmak yeterli. Başvuruları hızlıca gerçekleştirmek için İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’i kullanabilirsiniz. İşCep uygulamasını indirin, kredi başvurunuzu tamamlayın ve başvuran herkesin hesabına ödemeleri yapılacak. En iyi tarafı ise bu işlemleri 7/24 yapabilme imkanınız olacak.

İşCep Üzerinden Başvuran Hemen Alıyor

İşCep uygulaması üzerinden yapılan başvurular hızla sonuçlanıyor. Başvuruyu yapmak için İş Bankası’nın mobil uygulaması İşCep’i kullanmanız yeterli. “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğine tıkladıktan sonra İşCep üzerinden işleminizi tamamlayarak bankanın müşterisi oluyorsunuz ve 20.000 TL’ye kadar faizsiz nakit avansın keyfini sürüyorsunuz. Ayrıca, kredi kartı başvurusu yapmanız halinde onaylanan krediniz, kredi kartının fiziki teslimini beklemeksizin maksimum mobil üzerinden yatırılıyor. Kredi kartı limitinin %50’sini aşmayacak şekilde 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans kullanımı da onaylanmaktadır. Verilecek nakit avans ödemesi en fazla 6 ay vadeli olarak bölünebiliyor. Başvurunuzu hemen gerçekleştirin ve 6 ay vade seçeneğiyle ödeme avantajından yararlanın. İşCep uygulaması üzerinden faizsiz nakit avans ödemesi alacak olan müşteriler, aynı zamanda bankanın diğer kredi kampanyalarına da katılım sağlayabilirler.

İş Bankası’nın bu özel fırsatı sayesinde nakit ihtiyacınızı hızlı, kolay ve faizsiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Unutmayın, kampanya 31 Ekim tarihine kadar geçerli, bu fırsatı kaçırmamak için hemen başvurun!”

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement