Sosyal medyada bizi takip edin

Türkiye

Halkbank’tan Bu Kişilere Geri Ödemesiz 625 Bin TL Ödenecek! Size de Verilecek Mi? KONTROL EDİN…

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Halkbank'tan Bu Kişilere Geri Ödemesiz 625 Bin TL Ödenecek! Size de Verilecek Mi? KONTROL EDİN...

KOSGEB, Halkbank iş birliğiyle 625 Bin TL’ye kadar hibe desteği sağlayacağını duyurdu. Girişimcilere yönelik bu destek programıyla, yeni iş kurmak veya mevcut işini geliştirmek isteyenlere önemli bir fırsat sunuluyor. Ancak hibeyi alabilmek için bazı şartları yerine getirmek gerekiyor.

Başvuru sürecine geçmeden önce, iş fikrinize uygun NACE kodunu belirlemeniz gerekiyor. Ayrıca, kuracağınız işin KOSGEB tarafından desteklenip desteklenmediğini kontrol etmelisiniz. KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne katılarak eğitim belgesi almanız da gereklidir.

Başvuracağınız programın Girişimcilik Geliştirme Destek Programı İletişim Girişimci Faaliyet Konuları Tablosu’nda yer alması durumunda, İleri Girişimci Eğitimini tamamlamanız gerekmektedir.

625 Bin TL hibe başvuruları e-Devlet üzerinden yapılıyor. KOSGEB tarafından sunulan eğitimler ücretsiz ve online olarak veriliyor, böylece siz istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

İşletme kuruluşu için dikkat etmeniz gereken detaylar arasında, Türk Ticaret Kanunu kapsamında tanımlı kişi veya sermaye şirketi olmanız da yer alıyor.

Girişimcinin ortaklık payı, program süresince %50’nin altına düşmemelidir. Bu şartları karşılayarak, KOSGEB tarafından sunulan hibe ve destek programlarından faydalanabilir ve iş kurma veya mevcut işinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz.

KOSGEB destek detayları için lütfen TIKLAYINIZ.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir