Connect with us

MAGAZİN

Ev sahibi sosyal medyada şikayet etmişti! Pucca’ya bir sitem de eski ev sahibi Tuba Ünsal’dan: Tüm travmaların cezasını eve kesti

Aylardır kirasını ödeyemediği için ev sahibiyle davalık olan fenomen yazar Pucca’nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da isyan etti.

Yayınlanma tarihi:

Aylardır kirasını ödeyemediği için ev sahibiyle davalık olan fenomen yazar Pucca’nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da isyan etti. Pucca’nın yıllardır kendisinin evinde kiracı olduğunu söyleyen oyuncu, “Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti. Aylarca kira ödemedi” dedi.

Pucca isimli fenomen yazar, kirayı ödeyemediği için ev sahibiyle davalık oldu. Eski ev sahibi Tuba Ünsal’dan da sitem geldi. Ünlü oyuncu, yıllardır kiracısı olan Pucca’nın evini mahvettiğini ve aylardır kira ödemediğini belirterek isyan etti. Pucca olarak tanınan Selen Pınar Işık’ın ev sahibi Jale Tuncer, 16 aydır kira ödenmediğini ve evin zarar gördüğünü iddia ederek dava açtı. Pucca ise ekonomik zorluklar yaşadığını dile getirerek evden taşınacağını söyledi. Eski ev sahibi Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Pucca’nın yıllarca kira ödemediğini ve evi terk ettiğini belirterek sitem etti. Pucca ise kirasını ödemekte zorlandığını ve ekonomik sıkıntılar yaşadığını ifade ederek mahkeme sürecinin devam ettiğini açıkladı. Ev sahibi Jale Tuncer ise Pucca’nın kirayı eksik veya geç ödediğini ve son 16 aydır kira ödemediğini iddia etti. Pucca ise medya ilgisinden rahatsızlık duyduğunu ve mahkeme sürecinin devam ettiğini belirterek özür diledi.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla