Sosyal medyada bizi takip edin

Türkiye

Dilan Polat’tan açıklama! Dilan Polat Hesabını neden kapattı? Dilan Polat’ın Hesabı ele mi Geçirildi

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Dilan Polat'tan açıklama! Dilan Polat Hesabını neden kapattı? Dilan Polat’ın Hesabı ele mi Geçirildi

Hastane Yatağından Açıklama Yapan Dilan Polat: Instagram Hesabının Neden Kapandığını Açıkladı

Son dönemde sosyal medya paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Dilan Polat’ın Instagram hesabına erişim engeli yaşandığı ortaya çıktı. Sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılan Dilan Polat, Instagram hesabının neden kapalı olduğuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı kimliği ile tanınan Dilan Polat, Instagram hesabının durumunu hastane odasından paylaştığı bir fotoğraf ile gündeme getirdi. Engin Polat, fotoğrafın altına; “Kan değerlerinin normale dönmemesi sebebiyle bir süre hastanede gözetim altında kalacağım. Dualarınızı bekliyoruz.” notunu düştü.

“Instagram Hesabımı Ben Kapatmadım”

Instagram hesabının kapatılma sebebini açıklayan Dilan Polat, yedek hesabından yaptığı paylaşımla iddiaları reddetti. Polat, “Hesabımı ben kapatmadım, benden haraç kesmek isteyen belirli kişilerin baskısı sonucu kapatıldı. Onlara para vermediğim için bu durumla karşı karşıya kaldım. Bu tür haberlerin durdurulması için benden para talep edildi. Fakat prensiplerim gereği kabul etmedim.” ifadelerini kullandı.

İddialara Gözyaşları İle Yanıt Verdi

Sosyal medyada dikkat çekici yaşam tarzı ve lüks tüketimi ile bilinen Engin-Dilan Polat çiftinin finansal kaynakları, son dönemde geniş kitleler tarafından tartışılıyordu. Gözyaşlarına boğularak iddialara yanıt veren Dilan Polat, “Bize neler yakıştırdılar. Biz vatanını, milletini, devletini seven insanlarız.” dedi.

Dilan Polat’ın eşi Engin Polat ise, “Her yıl inceleniyoruz çünkü kamusal figürleriz. Avukat ekibimiz gerekeni yapıyor, herkese hukuki yollardan cevap veriyoruz. Bizim odak noktamız ülkemize döviz kazandırmak ve yatırımlarımıza devam etmek.” şeklinde konuştu.

Bu yaşananlar, Dilan Polat’ın Instagram hesabının kapatılmasının ardındaki sebepleri ve bu durumun sosyal medya fenomeni üzerindeki etkilerini gözler önüne seriyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir