Sosyal medyada bizi takip edin

Emeklilik

Cumhurbaşkanı Onayladı! Emekli Maaşları 5000 TL Fazla Yatacak, Resmi Açıklama Yapıldı

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT emeklisine 5.000 TL fazla ödeme müjdesi verildi. Mayıs ayı emekli maaşları 5000 TL zamlı yatacak. Resmen açıklama geldi.

Emekli maaşı alan 15 milyona yakın vatandaş için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni açıklama geldi. Bu ay emekli maaşları 5000 TL fazla ödenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekliye ek ödeme müjdesini resmen duyurdu. Maaşa ek ödemeyi kamu bankaları yapacak. Ziraat Bankası Vakıf Bank ve Halkbank’tan sabah saatlerinde resmi açıklama yapıldı. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ve EYT fark etmiyor. Tüm emekliler kamu bankalarına giderek ek ödeme alabiliyor. T.C kimlik kartı ile başvuru yapmak yeterli.

Milyonlarca emekli, bankaların sağladığı promosyon fırsatları sayesinde emekli maaşlarına ek ödeme alma fırsatı buluyor Bu da emekliye bir anlamda nefes oluyor. Genel seçimlerin tamamlanması ve ikinci Tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan emekliye yeni haber verildi. Emekli maaşı alanlara ek ödeme fırsatı kamu bankaları tarafından sağlanacak. Ziraat Bankası Vakıf Bank ve Halkbank emekliye maaşı ek 5.000 TL destek ödemesini bu ay yatıracak. 3 devlet bankası büyümeye bastı T.C kimlik kartı ile başvuru yapan tüm emekliler ödemeden yararlanabilecek. Emekli maaşı alan herkes ilgilendiren açıklama geldi. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

EMEKLİ MAAŞLARINA 5.000 TL EK ÖDEME

Mayıs ayı emekli maaşlarını henüz almayan emeklilere cumhurbaşkanından güzel haber geldi. Emekli maaşlarına 5.000 TL Ek ödeme verilecek. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi ya da EYT emeklisi olmak hiç fark etmiyor. Sadece tek şart var o da maaşınızı 3 yıllığına kamu bankalarından birine taşıyarak taahhüt imzalamak. Macunu 3 yıl boyunca kamu bankalarından alma söz veren tüm emekliler için geçerli olan ek ödeme Emekli promosyonu olarak hesaplara yatacak. promosyon fırsatını emekliye sunan kamu bankaları herhangi bir ek koşulda koymuyor. Yani otomatik ödeme talimatı ya da farklı bir kural bulunmuyor sadece 3 yıllık Söz vermek yeterli oluyor.

31 MAYIS TARİHİNE KADAR BAŞVURMAK GEREKİYOR

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli promosyon ücretleri konusunda tarihleri de duyurdu. 3 kamu Bankasından ödeme almak isteyen emeklilerin 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Bu tarihler aralığında başvuru işlemlerini yapanlara ödemeler 3 gün içinde veriliyor. Yani emekliler 3 gün içinde talep ettikleri ödemeyi ATM’den ya da doğrudan banka şubelerinden alabiliyor. Detaylı bilgi almak için kamu bankalarının internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir