Connect with us

Son Dakika

Bahar Candan’ın Çete Liderinden Para Aldığı Görüntüler Ortaya Çıktı

Kara para aklama suçundan cezaevinde bulunan Bahar Candan’ın, çete lideri Onur Apaydın’dan para aldığına dair şok edici görüntüler ortaya çıktı. Candan kardeşler, kara para aklama iddialarıyla sarsıcı bir şekilde gündeme gelmişti.

Yayınlanma tarihi:

Kara para aklama suçundan cezaevinde bulunan Bahar Candan’ın, çete lideri Onur Apaydın’dan para aldığına dair şok edici görüntüler ortaya çıktı. Candan kardeşler, kara para aklama iddialarıyla sarsıcı bir şekilde gündeme gelmişti. İddialara göre, Bahar ve Nihal Candan, örgütün gizli kasası olarak faaliyet gösteriyorlardı. Show Haber’de yayınlanan görüntüler, Bahar Candan’ın bir kişiden açıkça para aldığına dair çarpıcı kanıtlar sunuyor.

Sosyal medyada lüks yaşantılarını sıkça paylaşan Candan kardeşler hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunuldu. İddialara göre, Candan kardeşler sazan sarmalı yöntemiyle çok sayıda kişiyi dolandıran bir suç örgütünün mensubu olup örgütün gizli kasası olarak faaliyet gösteriyorlardı.Bu suçlamaların ardından Candan kardeşler, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla tutuklandı. Show Haber’de yayınlanan görüntüler ise Bahar Candan’ın İstanbul’da faaliyet gösteren suç örgütü lideri Onur Apaydın’dan para aldığı anları gözler önüne serdi.Bahar Candan’ın aldığı paraları dansçılara saçtığı anların yer aldığı görüntüler, ne zaman çekildiği belirsiz olsa da büyük yankı uyandırdı. Olay, kamuoyunda geniş çaplı bir tartışma başlatırken, soruşturma devam ediyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla