Connect with us

BANKALAR

Ziraat Bankası’ndan Müjde! 7 Bin 500 TL Kazanma Şansı!

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Yayınlanma tarihi:

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Gıdadan teknolojiye, giyimden beyaz eşya sektörüne kadar birçok alanda kampanyalar düzenleyen banka, müşterilerine hediye puan, indirim ve ek taksit gibi imkânlar sunuyor.

Ziraat Bankası, havaların ısınması ve Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla beraber tatil sektörüne yönelik yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyaya katılım sağlayan müşterilere 7 bin 500 lira kazanma fırsatı sunuluyor. Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak alışverişlerde:

  • 25 bin lira – 49 bin 999 lira arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 2 bin 500 lira Bankkart Lira,
  • 50 bin lira – 99 bin 999 lira arasındaki peşin veya taksitli alışverişe 5 bin lira Bankkart Lira,
  • 100 bin lira ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 7 bin 500 lira Bankkart Lira hediye edilecek.

Ziraat Bankası Tatil Kampanyası Detayları

Kampanya, 20 Mayıs – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya katılım için Bankkart Mobil’den, bankkart.com.tr’den veya TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye SMS göndererek kayıt olunabilecek.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacak. Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekecek.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Liralar, 1 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek ve 1 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Kullanılmayan Bankkart Liralar, 2 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacak.

Kampanya müşteri bazında geçerli olacak. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ve en fazla 7 bin 500 lira Bankkart Lira kazanabilecek. Kazanılan Bankkart Liralar, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilecek. Ek kartlar ile yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecek.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Funda Atay

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla