Sosyal medyada bizi takip edin

Ekonomi

Yola Çıkacaklar DİKKAT! Otobüs Bileti Alana Otelde 250 TL İndirim!

21 Haziran 2024 tarihli haberimize göre, Obilet yaz tatilinde otobüs bileti alacak olanlar için özel bir indirim fırsatı sunuyor.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

21 Haziran 2024 tarihli haberimize göre, Obilet yaz tatilinde otobüs bileti alacak olanlar için özel bir indirim fırsatı sunuyor.

Otobüs Bileti Alanlara 250 TL İndirim Kodu!

  • Kampanya Süresi: Obilet tarafından başlatılan kampanya, 3 Mart’tan itibaren 30 Haziran’a kadar geçerlidir.
  • İndirim Detayları: Obilet’ten otobüs bileti alan her kullanıcı, yapacakları seçili otel rezervasyonları için 250 TL indirim kodu kazanabilir. Bu fırsattan yararlanmak için kullanıcıların Obilet üyeliği olması gerekmektedir. Üyeliği olmayanlar, Obilet mobil uygulamasını indirerek üyelik hesabı oluşturabilirler.
  • Otel Rezervasyon Şartı: Kampanya kapsamında, 1000 TL ve üzeri tutarda yapılacak seçili otel rezervasyonları için geçerli olan indirim kodu, her kullanıcı için bir kez kullanılabilir. Kodlar kampanya süresince devredilemez.

Bu kampanya ile yaz tatilinizi planlarken hem otobüs biletinde hem de otel rezervasyonlarında önemli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kampanya şartları için Obilet’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir