Connect with us

SPOR

Volkan Demirel’den Fenerbahçe taraftarını duygulandıran paylaşım

Fenerbahçe’deki antrenör yardımcılığı görevinden bugün yaptığı açıklama ile ayrılan Volkan Demirel sosyal medyada yaptığı paylaşım ile sevenleriyle vedalaştı.

Fenerbahçe’deki antrenör yardımcılığı görevinden bugün yaptığı açıklama ile ayrılan Volkan Demirel sosyal medyada yaptığı paylaşım ile sevenleriyle vedalaştı.

 

‘’İYİ Kİ FENERBAHÇE’’

Volkan Demirel’in Sosyal medyasından paylaştığı duygulandıran yazı şöyle, “Yaşım kaç olursa olsun bu benim için hiç kolay değil. Çünkü burada sadece ömrümün yarısı geçmedi, bu bayrak altındayken aşık oldum, güzel bir yuva kurdum, çocuklarımı bu bayrak altında kucağıma aldım. Kazanmanın, sevilmenin, savaşmanın, gururun, tutkunun ne olduğunu öğrendim. Omuzlarımda taşıdığım yük, dev bir çınarın ve ona gönülden bağlı milyonların sorumluluğuydu. O güçle hep birlikte dimdik ayakta durduk, yıkılmadık ve kazandık. Bu yüzden kolay değil size veda etmek ama daha güçlü olmak istiyorsam, bu ülkenin futbolunda hayal ettiğim gibi biri olmak istiyorsam, şimdi dışarı çıkma ve orada tek başıma mücadele etme vakti. Eğer uçmak istiyorsan yuvadan atlamaya da cesaretin olmalı. Bugüne kadar benim üzerimde emeği olan herkese ve her bir Fenerbahçe ferdine çok teşekkür ederim. İyi ki Fenerbahçe.”

VEDA VAKTİ

Bugün Ali Koç ve Fenerbahçe yardımcı antrenörlük görevini üstlenen Volkan Demirel ile bir toplantı düzenleyerek, açıklamalarda bulunmuştu. Ali Koç toplantıda; Bugün Volkan Demirel için toplandık. Bir Volkan’dır Fenerbahçe. Bu lakabıyla da Fenerbahçe taraftarlarının sahiplendiği, efsaneleşmiş, Kartalspor’dan Fenerbahçe’ye geldikten sonra başka bir kulübe gitmemiş, duruşuyla, Fenerbahçe haklarını sahiplenmesiyle tarihe geçmiştir.’’ Dedi.