Connect with us

TEKNOLOJİ

Vodafone’dan ses ekipmanları alanında yeni iş birliği

Yayınlanma tarihi:

Vodafone, ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile iş birliğinin kapsamını genişlettiğini duyurdu. Bu kapsamda, JBL’in yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli ‘JBL Wave Flex’in, sadece Vodafone FLEX’te satışa sunulacağı belirtildi. 

‘Yeni nesil teknolojilerin yeni nesil operatörü’ mottosuyla en yeni teknolojiye sahip ürünleri portföyüne katmayı hedefleyen Vodafone, ses ekipmanları alanında JBL ile yeni bir iş birliğine imza attı. Buna göre, JBL’in yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli JBL Wave Flex, sadece Vodafone FLEX’te satışa sunulacak. JBL’in bu kulaklık modeline Vodafone FLEX müşterilerinin, ürünü faturaya ek 12 ayda ödeme imkânıyla satın alabileceği belirtildi. 

“YENİ DİJİTAL TEKNOLOJİLERİ, UYGUN TEKLİFLERLE MÜŞTERİLERİMİZİN KULLANIMINA SUNUYORUZ” 

Konu ile ilgili olarak Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, “Vodafone olarak, en yeni dijital teknolojileri dünyayla aynı anda ve en uygun tekliflerle müşterilerimizin kullanımına sunmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda, ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile iş birliğimizde yeni bir sayfa açıyoruz. Bu iş birliği sayesinde müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda JBL ürünlerine kendi yaşam tarzlarına uygun model ve renklerde avantajlı fiyat ve ödeme imkânlarıyla Vodafone FLEX sayesinde ulaşabilecek. Bu kapsamda, JBL’in yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli JBL Wave Flex’i Vodafone FLEX üzerinden müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Müşterilerimiz, JBL Wave Flex ürününe herkesten önce ve Vodafone FLEX avantajlarıyla sahip olabilecek. Tüm müşterilerimizi son teknolojiye sahip ürünlerle tanışmak üzere Vodafone’a davet ediyoruz” diye konuştu.  

JBL WAVE FLEX HAKKINDA 

Rahatlık sağlayan ergonomik tasarımıyla JBL Wave Flex, hızlı şarj özelliği ve uzun batarya süresi sayesinde kulakta 8 saat, kutusunda ise 24 saat kullanım imkânı sunuyor. ‘Ambient Aware’ özelliğiyle, müzik dinlerken çevredeki seslerin farkında olmak için otomatik ses yüksekliği ayarlanabiliyor. ‘TalkThru’ özelliği sayesinde ise kulaklığı çıkarmadan başkalarıyla rahatça konuşmak mümkün oluyor. Suya ve toza dayanıklı olan JBL Wave Flex ile elleri kullanmadan aramalar kolayca yönetilebiliyor ve arama boyunca kullanıcı kendi sesini duyabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, JBL kulaklık uygulamasıyla dinleme deneyimini kişiselleştirebiliyor. 

VODAFONE FLEX HAKKINDA 

Bir yıl önce pazara sunulan Vodafone FLEX, Vodafone müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyası. ‘Seç Seç Al’ mottosuyla duyurulan Vodafone FLEX’te toplam 10’u aşkın kategoride binden fazla ürün yer alıyor. Müşteriler, seçenekler arasından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi, kendine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyor. Vodafone FLEX dünyası ‘ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al’ ilkesine dayanıyor. 

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla