Connect with us

EKONOMİ

Vodafone Red müşterilerine plaj girişlerinde yüzde 50 indirim

–  Vodafone Red müşterileri, yaz boyunca Çeşme ve Akyaka’da seçkin plaj girişlerinde yüzde 50 indirimden yararlanabiliyor. Red’liler ayrıca, Budget ile araç kiralamada yüzde 40 indirime sahip oluyor.

Red’liler, Çeşme’de Fun Beach ve Rooms Beach ve Akyaka Kite Beach girişinde yüzde 50 indirim sağlanıyor. Yazlık mekânlardaki ayrıcalıkların yanı sıra İstanbul Havalimanı’na ücretsiz Havaist transfer hizmetinden yararlanabiliyor. Tatilbudur.com üzerinden yapılan ve seçili otellerde geçerli rezervasyonlarda da yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor.

 Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 “Yaptığımız araştırmalara göre, pandemi sonrası müşteriler kendilerini daha değerli hissetmek ve kullandıkları markanın yanlarında olduğunu bilmek istiyor. Diğer yandan, akıllı harcama yaptığını bilmek de müşterilerimiz için çok önemli. Bu doğrultuda, markaların bireylerin günlük ihtiyaç alanlarını adresleyen faydalar ve anlık kazanımlar sunması önem kazanıyor. Biz de pandemi sonrası müşterilerimizin bu içgörülerine göre Red dünyamızı baştan aşağı yeniledik ve yeni marka söylemimizi ‘Vodafone Red Ayrıcalıklarla Dolu’ olarak belirledik. Bu kapsamda, her yaz olduğu gibi bu yaz mevsiminde de müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını eksiksiz karşılarken, yaz tatilinin keyfini en iyi şekilde çıkarmalarını sağlayacak ayrıcalıklar sunuyoruz. Red yaz ayrıcalıklarıyla kişi başına yaklaşık 1.500 TL’ye varan fayda sağlıyoruz. Red’lilere hem kendilerini özel ve öncelikli hissettirecek, hem de yaşam tarzlarına uyan ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.”

 YURT DIŞI DOLAŞIMDA AYRICALIK

 Seçili tarifelerde olan Red’liler, 65 ülkede 4 gün boyunca ek ücret ödemiyor ve yurt içi tarifelerini kullanır gibi seyahat edebiliyor. Kişiler 23 Vodafone ülkesini ayda 120 dakika ücretsiz arayabiliyor. Uluslararası dolaşım hizmetinin kapsamını tüm Avrupa’yı da dahil ederek 131 ülkeye çıkarmaya hazırlanan Vodafone, Türkiye’de en geniş dolaşım ülke kapsamasına sahip operatör olmayı hedefliyor.