Connect with us

POLİTİKA

Veyis Ateş, “Hata yaptım özür dilerim”

Firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon euro istediği belirtilen ve Habertürk TV’den istifa ettiği açıklanan eski Habertürk TV ana haber sunucusu Veyis Ateş canlı yayına çıktı. İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlayan Ateş özür diledi.

Kara para aklamakla suçlanan firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon euro istediği belirtilen ve Habertürk TV’den istifa ettiği açıklanan eski Habertürk TV ana haber sunucusu Veyis Ateş, hakkındaki iddiaların ardından ilk kez açıklamalarda bulundu. Gazeteci İsmail Saymaz’ın Halk TV’de sunduğu programa katılan Veyis Ateş sorulan soruları yanıtladı.

SEZGİN BARAN KORKMAZ 10 MİLYON İSTENDİĞİNİ AÇIKLADI

Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istemediğini belirtirken, canlı yayına firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz da bağlandı. Korkmaz aralarında geçen konuşmalarında kendisinden 10 milyon Euro istendiğini açıkladı. Korkmaz, “İnsanlar gözaltındayken, arkadaşlarım gözaltındayken sen benimle bu pazarlığı yaptın. Bu şerefsizliktir” dedi.

SEZGİN BARAN KORKMAZ’IN KONUŞMASININ KISA KESİLMESİ TEPKİ ÇEKTİ

Öte yandan Sezgin Baran Korkmaz’ın canlı yayına bağlanma süresi kısa kesildi. İsmail Saymaz’ın müdahale ederek Korkmaz’ı susturması dikkat çekerken, Saymaz, Korkmaz’dan Türkiye’ye gelip suç duyurusunda bulunmasını istedi. Tartışmaların odağındaki en kilit kişinin konuşmasının kısa kesilmesi sosyal medyada tepki yarattı. Saymaz ise Türkiye’de aranması olan bir ismin canlı yayına bağlanma sebebinin sınırlı bir konu olduğunu aktardı.

VEYİS ATEŞ, “HATA YAPTIM ÖZÜR DİLERİM”

Odatv’nin canlı yayında yaşadıklarını sorduğu Sezgin Baran Korkmaz ise konuşmak istemediğini ve açıklama yapmayacağını söyledi. Halk TV’de İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlayan Ateş de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Korkmaz için görüştüğünü açıklayarak “Hata yaptım özür dilerim” dedi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply