Connect with us

TÜRKİYE

ULUSKON Başkanı Nezaket Atasoy’dan Muğla ziyareti

Yayınlanma tarihi:

ULUSLARARASI Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) Genel Başkanı ve Uluslararası İnsan Hakları Savunma Komitesi (IHRDC) İyi Niyet Elçisi Nezaket Emine Atasoy, Muğla’da resmi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Atasoy ziyaret kapsamında, Muğla Vali Yardımcısı Vekili Menteşe Kaymakamı Mehmet Eriş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karataş, Muğla Büyükşehir Belediyesi Yardımcısı Emin Madran, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersem, Muğla ve Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı ile bir araya geldi.

ULUSKON’UN ÇALIŞMALARINI KUTLUYORUZ

Ziyaretlerde, ULUSKON’un çalışmalarının Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişmesinde ve ihracatlarının doğrudan artış göstermesinde çok önemli bir rolü olduğunu belirterek tebrik ve teşekkürlerini sunuldu. Bodrum Belediye Başkanı Sayın Aras, “Bodrum bütün dünyada tanınan bir turizm ilçesidir. Birçok sektörle beraber özellikle sağlık turizmi konusunda birlikte yeni projeler geliştirmemiz gerektiğine inanıyorum” dedi. Muğla Valisi adına konuşan Vali Yardımcısı Sayın Eriş de, “Yeni sanayi bölgelerinin kurulması için yeni yatırımcılar arayışındayız. Muğla tarım ve turizm sektörlerinde çok önemli bir potansiyele sahiptir” diye konuştu. Bodrum Kaymakamı Sayın Bayar ise, “Her yıl bir sürü yatırımcının dikkatinin odağı olan Bodrum’un ULUSKON ile olan iş birliğinden doğacak sonuçları heyecanla bekliyorum” dedi.

‘İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE OLUNACAK’

Başkan Atasoy, bölgenin ihracatının ve yatırımları hakkında iş birliği içinde olunacağı belirtti. Atasoy “ULUSKON olarak bu bölgeye çok ilgiliyiz çünkü potansiyelinin farkındayız dolayısıyla el ele çalışmanın hem Muğla iline hem de ülkemize çok faydalı olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaretler, iki tarafın da birbirlerine hediyeler takdim etmesinin ardından sona erdi.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter

Bu Haber Hakkında Fikrin mi Var? Sesini Sosyal Medyada Duyur

Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla