Connect with us

İŞ DÜNYASI

Trendyol’dan 19 Mayıs’a özel ‘Biz Büyük Bir Takımız’ reklam filmi

Yayınlanma tarihi:

Süper Lig ve 1. Lig isim sponsoru olmasının yanında Trendyol, Türkiye Voleybol Milli Takımları ana sponsorluğunu, A Milli Futbol Milli Takımları ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin (TMOK) ise resmi sponsorluğunu üstleniyor. Platform, 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bu kapsamda yeni reklam filmiyle kutladı. Onları diğer sporculardan ayıran bir şey var temalı film, Türkiyenin önde gelen milli olimpik sporcularını, Türkiye Voleybol Milli Takımları ve A Milli Futbol Takımı oyuncularını bir araya getirdi.

Reklam filmi, farklı branşlardan sporcuların özverili çalışmalarını ve azimlerini gözler önüne seriyor. Filmde Kuzey Tunçelli, Eda Erdem, Ali Cengiz ve Eda Tuğsuz başta olmak üzere A Milli Futbol ve A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları rol alıyor.

Film, sporcuların pes etmeme ve odaklanma gibi değerlerle dolu anlarıyla izleyicilere ilham veriyor. Türk sporcularının özelliğini Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur sözleriyle vurgulayarak Biz Büyük Bir Takımız mesajı veriyor.

Trendyol, aynı zamanda Uluslararası Olimpiyat Komitesinin (IOC) resmi E-Ticaret Hizmetleri Partneri oldu. Türk üreticiler tarafından üretilen Olimpiyat Koleksiyonunu da geçtiğimiz günlerde satışa çıkardı.

Ayrıca platform, milli sporcular Melissa Vargas, Busenaz Çakıroğlu, Mete Gazoz, Eda Tuğsuz, İlke Özyüksek, Ali Cengiz, Kaan Tunçelli ve Bilal Çiloğluna sponsorluk desteği veriyor.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla