Sosyal medyada bizi takip edin

EKONOMİ

Sıfır Araç Almak İsteyenler Dikkat! 7 Temmuz’a Kadar Yüzde 20 İndirim Var

Otomobil markaları, 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan büyük indirim kampanyası ile stoklarını eritmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Otomobil markaları, 7 Temmuz tarihine kadar devam edecek olan büyük indirim kampanyası ile stoklarını eritmeye hazırlanıyor.

Gelecek GSR2 güncellemesi nedeniyle, güvenlik ve standart donanımlar açısından uyumlu olmayan araçlar için bu süre son derece kritik.

Markalar, GSR2 düzenlemesine uyumlu olmayan araçlarını elden çıkarmak için yüzde 20 indirim başlattı. Bu indirim kampanyası ile birlikte otomobil almak isteyenler için önemli bir fırsat sunuluyor. Ancak bu fırsatın 7 Temmuz tarihinden sonra ne olacağı merak konusu.

CEZA YAPTIRIMLARI

GSR2 düzenlemesine uygun olmayan araçlar için uygulanacak ceza, vergisiz fiyat üzerinden yüzde 21 oranında kesilecek. Bu nedenle markalar, ceza ödememek için eldeki stokları hızla eritmeye çalışıyorlar.

HAZİRAN AYI HAREKETLİ GEÇİYOR

Öte yandan, Çin menşeli motorlara uygulanacak olan ek vergi kararı 8 Temmuz’da yürürlüğe girecek. Bu durumun otomobil satışlarını etkilemesi beklenirken, haziran ayının hareketli geçmesi öngörülüyor.

İKİNCİ EL PAZARINA YANSIMASI

Sıfır araç piyasasındaki yüzde 20 indirim hareketliliği henüz ikinci el piyasasına yansımış değil. Ancak yakın gelecekte bu durumun nasıl etkiler doğuracağı da merak konusu.

Bu indirim fırsatıyla ilgili detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için otomobil satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir