Connect with us

EKONOMİ

Siemens Türkiye yeni ürünü Reyrolle 5’i sektörle buluşturdu

Siemens Türkiye Elektrifikasyon ve Otomasyon iş birimi, 5-15 Eylül tarihleri arasında İzmir, Ankara ve İstanbul’da gerçekleşen Dağıtım Günleri Etkinliği’nde sektör paydaşları ile bir araya gelerek yeni ürün Reyrolle 5’in lansmanını gerçekleştirdi. Reyrolle 5, tüm özellikleri ile katılımcılardan tam not aldı.

Siemens Türkiye’nin sektör paydaşları ile bir araya geldiği ve enerji sektörünün geleceğinin konuşulduğu Dağıtım Günleri Etkinliği’nde, Aşırı Akım Rölesi, Fider Koruma Rölesi, RTU (Uzak Uç Birimleri) ve Dağıtım Otomasyon Ürünleri hakkında da bilgiler paylaşıldı. Katılımcıların beklenti ve isteklerine yönelik geliştirilen ürün portföyleri paydaş görüşlerine sunulduğu etkinlikte Siemens Türkiye ekibi, 6 gün boyunca farklı şehirlerde Reyrolle 5 ürününün lansmanını da gerçekleştirerek Dağıtım Günleri Etkinliği’ni tamamladı. Şirket, sektörünün gelişimi adına çalışmalara devam etmeyi hedefliyor.

Etkinlikte lansmanı gerçekleşen Reyrolle 5, tüm fonksiyon ve siber güvenlik altyapılarını bünyesinde bulundurarak müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yanıt olmayı hedefliyor.