Sosyal medyada bizi takip edin

Türkiye

SGK’dan 5.000 TL BAYRAM YARDIMI! HEMEN BAŞVUR, PARANI KAP!

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

SGK’dan 5.000 TL BAYRAM YARDIMI! HEMEN BAŞVUR, PARANI KAP!

SGK’dan dev BAYRAM MÜJDESİ! Ölüm aylığı alan vatandaşlara tam 5.000 TL PROMOSYON! Bankaya başvur, anında hesabına geçsin! Bu fırsatı kaçırma, hemen başvur ve paranın tadını çıkar!

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı aracılığıyla ölüm aylığı alan hak sahiplerine 5.000 TL promosyon ödeneceğini duyurdu. SGK’nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, kurumdan maaş alan 12,7 milyon emeklinin bulunduğu ve ödemelerin bankalar aracılığıyla gerçekleştirileceği belirtildi. Peki, bu büyük fırsattan nasıl yararlanabilirsiniz? İşte tüm detaylar…

SGK’DAN AÇIKLAMA: 5.000 TL PROMOSYON ÖDEMESİ

SGK tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Emekli aylığı alan vatandaşlarımıza yönelik promosyon ödemeleri, kamu bankalarında yaklaşık 2 katına çıkarılarak, 8.000 ila 12.000 lira arasında belirlenmiştir. Bunun dışında, SGK’dan ölüm aylığı alan 3,3 milyon hak sahibine de başvurmaları halinde 5.000 lira promosyon ödemesi kamu bankalarımızca yapılacaktır. Bankalar tarafından promosyon ödenebilmesi için emeklilerimizin ve hak sahiplerinin bankalara başvuruda bulunmaları gerekmektedir.”

BANKALARIN PROMOSYON YARIŞI

Bankalar, promosyon ödemelerinde kendi uygulamaları kapsamında rakamları artırma fırsatını sunuyor. Emekli ve hak sahipleri, bankalara başvurarak bu fırsatlardan yararlanabilir. Promosyon ödemesinin asgari düzeyde olduğu ve bankaların kendi uygulamaları kapsamında promosyon ödemelerini artırabilecekleri de belirtildi.

HEMEN BAŞVUR, 5.000 TL HEMEN HESABINDA! 💸

Bu büyük fırsatı kaçırmamak için hemen bankanıza başvurun! SGK’dan alınacak 5.000 TL promosyon ödemesi ile bayramda finansal rahatlamanın keyfini çıkarın. Bankalar arasında artan rekabet ile daha yüksek promosyon ödemeleri de sizi bekliyor olabilir.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam