Connect with us

MAGAZİN

Şeyma Subaşı ayrıldı! Tüm fotoğrafları sildi

Sevgilileriyle sık sık magazin basının gündemine gelen Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan bütün fotoğraflarını sildi. Ortaya atılan iddialara göre Subaşi sevgilisinden ayrıldı.

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, hamile olduğunu duyurduktan hemen sonra bebeğini kaybettiğinin haberini vermişti. Ibiza tatiline çıkan Subaşı’nın yanında sevgilisinin olmaması ve evlilik teklifi aldığı tektaş yüzüğü takmaması Alsaloussi’yle ayrıldıkları iddialarını güçlendirdi. Şeyma Subaşı ise hakkında çıkan iddialara, ‘Beni biraz bırakın. Bir şeye cevap vermek de konuşmak da zorunda değilim. İstersem eğer Instagram’dan kendim paylaşım yaparım ya da size söylerim.’ sözleriyle cevap vermişti.

“İÇİM KAN AĞLADIĞI ZAMAN DA BİLE…”

Şeyma Subaşı’ndan yeni bir hamle geldi. Sosyal medya hesabından Mohammed Alsaloussi ile olan tüm fotoğraflarını kaldırdı. Kızı Melisa’nın bir videosunu paylaşan Subaşı altına, ‘Beni merak eden sevgili arkadaşlarım… İçim kan ağladığı zaman da bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa’nın dediği gibi ‘Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz!’ mesajını düştü.

BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu açıklamış ve düğün planlarını ertelediklerini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Subaşı’nın çocuğunu düşürdüğü belirtildi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment