Connect with us

EYT

“Sen sustukça hep günahını aldılar”

Eskişehir EYT Derneği Bşk. Yrd. Özcan Çıkmaz’dan dikkat çeken bir açıklama geldi.

Çıkmaz’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı, “Yıllardır sesimizi duyurmak icin, haksızlığa karşı olduğun için Kızıl saçlı kadın seni bir türlü anlamadilar. Magdur olan o kadar çok insan var ben buna susamam dedin siyaset yapıyorsun dediler. Kızıl saçlı kadın hep günahını aldılar senin.

Baban hastanede yatarken son nefesini vermek üzere bir dönemde hastahanede başında beklediğin dönemde sosyal medyada Gönül Hanımın günlerdir ne oldu da sesi çıkmıyor dediler. Kızıl sacli kadın hep günahını aldılar senin.

Yakın bir zamana kadar seni yere göğe sigdiramayanlar senin önünde ceket ilikleyenler arkadan iş çevirip kendilerine yer kapma derdine düştüklerinde size bu anlatıldığında yok ya o kardeşim böyle yapmaz diye savunduklarından neler neler gördün dava icin susalım bekleyelim dedin. Sen sustukça hep günahını aldılar senin.

Iktidar ile sorunu görüşmek istedin millet ver yansın sitem etti. Muhalefet ile görüşmek istedin millet yine ver yansın. Kızıl saçlı kadın seni bir türlü anlamadilar.

Evinde oturup sosyal medyadan

Ahkam kesenler hep günahını aldı senin.

Ben kaç kere şahit oldum senin gözündeki yaşa. Bunlari hak etmedim feryadına. Bes dakika sonra herşeye rağmen olsun be vurun abalıya olsun ben dönmem yolumdan dedin. Kızıl saçlı kadın çok günahını aldılar senin.

Şimdi birileri cıkmış kendilerince zafer naraları atıyor. Biz görüştük biz yaptık biz ettik diye. İktidari muhalefet muhalefeti iktidar yaparız dedin ya işte o gün başladı nifak tohumları içimize serpilmeye. Ugradıgı haksızlığın içinde gibi görünüp iktidara hizmet edenler

Takım tutar gibi hükümeti sahiplenenler EYT davasını değil de iktidara şirin gözükmek icin kendilerine dava adami dediler. Kızıl saçlı kadın çok günahını aldılar senin.Elbette bu mağduriyet bitecek öyle ya da böyle bu yasa çıkacak birileri gidip bankadan emekli maaşı alacak.Malesef Nankör bir toplumuz.Kimsenin diline aklına bir kızıl saçlı kadın vardı bizim için çok uğraştı gelmeyecek olduğunu bile bile hala eyt mücadelesi içindesin.Ah kızıl saçlı kadın başkasını bilmem ama ben kendi adıma diyorum ki seni ve verdiğin EYT mücadelesini asla unutmayacağım ve sana bir EYT sözüdür ki ilk emekli maaşımda 100 tl çerçeve yapip katıldıgım miting fotosu ile senin fotonu duvara asacağım.Kızıl saçlı kadın ben sana haksızlık yapmayacağım.”