Connect with us

POLİTİKA

Sedat Peker’in yeri tespit edildi! “Uzun bir yolculuk yapacağım”

Sedat Peker’in yeri güvenlik güçleri tarafından tespit edildi. Bu gelişmenin ardından açıklamada bulunan Peker, “Uzun bir yolculuk yapacağım” ifadelerini kullandı. Perşembe ve Pazar yapacağı videolar hakkında konuşan Peker, “Söz namus ölmez sağ kalırsak mutlaka yayınlayacağım” ifadelerini kullandı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında Türk makamlarınca soruşturma başlatılmıştı. Bu soruşturma kapsamında aranan Sedat Peker’in yeri Türk makamlarınca tespit edildi. Bu olayların ardından Sedat Peker yeni mesajlar paylaştı. Sedat Peker yerinin ortaya çıkartıldığını belirterek şu ifadeleri kullandı, 

SEDAT PEKER’İN KALDIĞI OTEL TESPİT EDİLDİ

“Kıymetli dostlarım bir tane namusu olmayan şahıs kaldığım otelin yayınını yapmış. Bu yüzden uzun bir yolculuk yapacağım. Malum, aileyle yolculuk zor oluyor ama biz her zorlukta olduğu gibi bunların da altından kalkmasını biliriz.

“ÖLMEZ SAĞ KALIRSAK MUTLAKA YAYINLAYACAĞIM”

Bu sebeple perşembe ve pazar yayınlayacağımı söylediğim videolar belki gecikebilir (net olarak bilmiyorum), ancak söz namus ölmez sağ kalırsak mutlaka yayınlayacağım. Ancak Twitterim açık olacak. Ani gelişmelere buradan katılacağım.”

SEDAT PEKER DUBAİ’DE AÇIKLAMASI

Sedat Peker’in Dubai’de olduğu iddia edilmişti. Sedat Peker’in kaldığı yer ile ilgili olarak Türk makamları arama çalışmalarını başlatmıştı. Bu arama faaliyetlerinin ardından Peker’in yeri tespit edilmişti. Bu gelişmenin ardından Sedat Peker, yerini değiştirmişti. Son olarak paylaşılan video ile birlikte Sedat Peker’in yeri ikici kez belli oldu. Bu nedenle Sedat Peker ikinci kez yerinizi değiştirmiş oldu.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply