Connect with us

TÜM HABERLER

Sedat Peker’in ardından o isimde kamera karşısına oturuyor!

Sedat Peker’in videoların ardından dikkat çeken iddia ortaya atıldı. Sedat Peker’in son videosunun ardından SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’ın da “kamera önüne geçeceğim” mesajı verdiği belirtildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Sık sık yeri tespit edilen Sedat Peker yerini değiştirmek zorunda kaldı. Öte yandan Sedat Peker’in iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Son videosu çok konuşulan Sedat Peker’in yer değiştirdiği için bu hafta video yayınlayamayacağı belirtiliyor.

SEZGİN BARAN KORKMAZ HAKKINDAKİ İDDİA DİKKAT ÇEKTİ

Sedat Peker şuana kadar toplam 9 video yayınladı. Bu 9 video ise yaklaşık olarak 90 milyon kez izlendi. Ayrıca Sedat Peker’in iddiaları gündemdeki sıcaklığını koruyor. Geçen pazar günü 9’uncu videosunu yayınlayan Peker’in, kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz ve otelleriyle ile ilgili iddiaları büyük ses getirmişti.

“BEN DE TRİPOT ÖNÜNE GEÇECEĞİM”

Sedat Peker son videosunda bir gecelik oda ücreti 100 bin TL’den fazla olan otelde, bazı hakim, savcı ve basın mensuplarının ücretsiz kaldığını anlatmıştı. Sedat Peker’in iddialarının ardından bu kez de Korkmaz’ın kameralar karşısına geçeceği öne sürüldü. Alınan bilgilere göre bazı AK Parti’lilerle ve Külliye’deki bazı isimlerle de ilişkileri olduğu iddia edilen Korkmaz’ın “Ben de tripot önüne geçeceğim” mesajı verdiği iddia edildi.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply