Connect with us

MAGAZİN

Sedat Peker’den Ezgi Mola’ya destek! Destekler çığ gibi

Batman’da İpek Er isimli genç kıza cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan isimli kişi kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Oyuncu Ezgi Mola’ya dava açmıştı. Mola’ya tüm Türkiye’den destek gelirken bir destek de Sedat Peker’den geldi.

Türkiye Ezgi Mola hakkında açılan hapis cezasını konuşuyor. Oyuncu Ezgi Mola hakkında, geçen yıl Batman’da İpek Er’e cinsel saldırıda bulunup intihara sürüklediği suçlamasıyla yargılanan Uzman Çavuş Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılmıştı. Ankara 31’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Ezgi Mola’nın 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.

TÜM TÜRKİYE EZGİ MOLA’NIN YANINDA

Yaşanan bu gelişmelerle birlikte Ezgi Mola hakkında Musa Orhan’a hakaret ettiği iddiasıyla açılan davada 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istenmesinin ardından Twitter’da “#YalnızDeğilsinEzgiMola” etiketi Türkiye gündeminin üst sıralarına çıktı. Mola’ya ünlü isimlerden de çok sayıda destek mesajı geldi.

MUSA ORHAN’IN AVUKATI 16 ÜNLÜ İÇİN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Ezgi Mola’ya destekler gelirken bir yandan da Musa Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş harekete geçmişti. Akkuş, Mola’ya destek olmak için hakaret içerikli paylaşımlar yaptıklarını öne sürdüğü 16 ünlü hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

SEDAT PEKER’DEN EZGİ MOLA’YA DESTEK

Yaşanan bu gelişmelerle birlikte Ezgi Mola’ya bir destek de organize suç örgütü yöneticisi Sedat Peker’den geldi. Peker sosyal medyadan şu ifadeleri kullandı, “Akp milletvekili tolga ağar tarafından tecavüze uğrayıp sonrada öldürülen Yeldana Kaharman Hanımın çelişkili adli tıp raporuna rağmen soruşturma açılmazken başka tecavüzcülere karşı laf söyleyen Ezgi Mola hanımefendiye dava açılması insanlığın ve vicdanın bittiği andır.”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment