Connect with us

POLİTİKA

Sedat Peker’den Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 8’nci videosunun konusunda bir sonraki videosunun konusunun Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu açıklamıştı. Peker konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yeni bir açıklama paylaştı.

Organize suç örgütü lideri Sedat Pekr’in son zamanlarda paylaştığı videolar ve bulunduğu iddialar gündeme bomba gibi düştü. Öte yandan Sedat Peker son videosunda bir sonraki videonun konusunun Cumhurbaşkanı Erdoğan olacağını açıklamıştı. Konuyla ilgili olarak Sedat Peker sosyal medyadan yeni açıklamalarda bulundu.

CUMHURBAİKANI ERDOĞAN İLE HELALEŞME VİDEOSU

Sedat Peker, son videosunda, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la “helalleşme” videosu hazırlayıp gelecek pazar günü yayımlayacağını ifade etmişti. Sedat Peker’in bu açıklaması, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 14 Haziran’da ABD Başkanı Joe Biden ile yapacağı görüşme öncesi “elini zayıflatma hamlesi” olarak değerlendirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ELİNİ ZAYIFLATMAK İÇİN YAPIYOR İDDİASI

Sosyal medyadan kendisine yönelik eleştirilere yanıt veren Sedat Peker, şu ifadeleri paylaştı, “Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar.

“VİDEOYU 14 HAZİRAN SONRASINA BIRAKIYORUM”

Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım. Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok.”

SEDAT PEKER’İN KARDEŞİ ATİLLA PEKER SERBEST BIRAKILDI

Ayrıca, Gazeteci Kutlu Adalı’nın KKTC’de öldürülmesine ilişkin ifade için İstanbul Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na giden Sedat Peker’in kardeşi Atilla Peker, Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu’nda yaklaşık 4 saat ifade verdi. Savcılıktaki işlemlerin ardından Peker, “Tasarlayarak öldürmeye yardım etme” suçundan yurtdışına çıkış yasağı ve karakola giderek imza verme şeklinde adli kontrol talebiyle mahkemeye sevk edildi. Atilla Peker, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply