Connect with us

POLİTİKA

Sedat Peker ve Doğu Perinçek birbirine girdi!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in Sedat Peker ile ilgili olarak “Sedat Peker Mossad’ın kontrolünde” iddiasına Sedat Peker yanıt verdi. Peker, “Bu yaşta torununu sev, siyaseti gençlere bırak” ifadelerini kullandı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, organize suç örgütü lideri Sedat Peker için “Sedat Peker Mossad’ın kontrolünde” iddiasında bulundu. Bu açıklamaya Sedat Peker cevap verdi.

SEDAT PEKER’DEN DOĞU PERİNÇEK’E “SİYASETİ GENÇLERE BIRAK”

Sedat Peker sosyal medya üzerinden Doğu Perinçek’e, “Bu yaşta torununu sev, siyaseti gençlere bırak” ifadelerini kullandı. Peker açıklamanın devamında şu ifadeleri kullandı, “Sayın Doğu Perinçek, benim cia’nın mossad’ın elinde olduğum çok komik. Ancak sizin saplantılı Çin hayranlığınız bir gerçek. Ak partiye destek veriyorum diye beni eleştiren siz, şuan benim yerime geçtiniz. Siz destek veriyorsunuz. Bunu da cia veya mossad mı organize etti? Bu sürecin ilk başından beri sadece bir özür beklemiştim. Sadece bana hakaret edilip saygısızlık yapılması olayı buraya getirdi. Cia ile mossadın bununla ne ilgisi var. Siz deli misiniz?

SEDAT PEKER, “BU BENİM ŞAHSİ MESELEM”

Beni kullanarak ülke güvenliği tehlikede diye bahane uydurmayın. Bu benim şahsi meselem. Anlattığım her şey de kriminal suç gruplarına ait. Devleti hiçbir zaman suçlamadım. Biz Başbuğ Alparslan Türkeş’ten öğrendiğimiz; ne amerika, ne rusya ne de çin, her şey Türklük için öğretisiyle büyüdük. Aydınlık’ta manşet yaparak şehit ettirdiğin ülkücüleri de anlatsana.

“ÜLKÜCÜ KATİLİ DOĞU PERİNÇEK”

Ülkücü katili Doğu Perinçek benim mossad’ın etkisinde olduğumu söylüyor. Son videomda ne söyledim? Neden Filistin’e 10 tane SİHA göndermiyoruz dedim. mossad’dan korkan bir adam bunu söyleyebilir mi? Bu yaşta torununu sev, siyaseti gençlere bırak. @kubrapc #AçıkveNet”

DOĞU PERİNÇEK, “O SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNE YAPTIRILAN AÇIKLAMALAR VAR”

Doğu Perinçek, Sedat Peker’in İsrail gizli servisi Mossad’ın kontrolünde olduğunu iddia ederek şu ifadeleri kullanmıştı, “Kamuoyunda söylendiği gibi suç örgütü liderinin (Sedat Peker) yaptığı açıklamalar yok. O suç örgütü liderine yaptırılan açıklamalar var. Bir kere onu tespit etmemiz lazım. Suç örgütü lideri çıkıpta bazı ifşaatlarda bulunmuyor. Ona o açıklamalar yaptırılıyor. Şu anda nerede o suç örgütü lideri? Dubai’de! Yarın Aydınlık’ta bütün ayrıntısıyla okuyabilir bütün kamuoyu.

“BUNLAR SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNİN BECEREBİLECEĞİ İŞLER DEĞİL”

Mossad’ın avucunda! Tekrar ediyorum, bakın bu ilk defa burada açıklanmış oluyor,  Mossad’ın kontrolünde. Peki, Dubai’ye nasıl gitmiş? Balkanlar ondan sonra Fas, Fas’tan Dubai. Bunlarda Türkiye Emniyeti’nin elinde olan bilgilerdir onu söyleyeyim. Böyle bir suç örgütü lideri kalkacak İstanbul’dan Balkanlara kaçacak, Balkanlardan Fas’a kaçacak. Fas’tan Dubai’ye CIA ve Mossad tarafından getirilecek. Bunlar suç örgütü liderinin becerebileceği işler değil” Öte yandan katıldığı programda “Mossad’ın kontrolünde olduğunu neye dayanarak bunu fark ettiniz?” sorusan ise Perinçek “Bütün bilgiler dayanak” yanıtını verdi.

SIRADAKİ HABER: Altın artacak mı düşecek mi?

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply