Connect with us

TÜM HABERLER

Sedat Peker Uğur Dündar’a teşekkür etti!

Usta Gazeteci Uğur Dündar, Sedat Peker’e teşekkür etti. Peker de Dündar’a yanıt verdi. Peker, “Biz sizin televizyonlarda habercilik yaptığınız dönemlerde büyüdük ve sizden her zaman saygıyla bahsettim” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Uğur Dündar KRT TV’de yayımlanan Gürkan Hacır’ın sunduğu Şimdiki Zaman programına katıldı. Programda Uğur Dündar, Sedat Peker’e teşekkür etti. Dündar, “Şimdi bizim suçu ve suçu övmek gibi bir alışkanlığımız yarım yüzyıllık meslek hayatımızda hiçbir zaman olmadı. Biliyorsunuz mafya dünyasıyla nasıl mücadele ettiğimizi… Ama burada Sedat Peker’e bizim hakikat adına bir teşekkür etmemiz lazım” ifadelerini kullandı.

SEDAT PEKER, “TEŞEKKÜR BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Bu açıklamaların ardından Sedat Peker de Uğur Dündar’a Twitter hesabından cevap verdi. Peker, “Sayın Uğur Ağabey (Dündar), katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli” paylaşımı yaptı.

SEDAT PEKER, “EĞER ÖLMEZ SAĞ KALIRSAM ANLAŞMAMA SADIK KALACAĞIM”

Sedat Peker’in paylaşımları şu şekilde; “Sayın Uğur Ağabey (Dündar), katıldığınız televizyon programında şahsıma etmiş olduğunuz teşekkür benim için çok değerli. Biz sizin televizyonlarda habercilik yaptığınız dönemlerde büyüdük ve sizden her zaman saygıyla bahsettim.

Sayın Uğur Dündar, Şile’ye eskiden benim olan eve gelmişsiniz, bir anınızı dinledim. İnanın ben orda olsaydım size rehberlik yapıp evi gezdirmekten memnuniyet duyardım.

Sayın Uğur Dündar, ben hiçbir zaman melek olduğumu söylemedim, ama bu kelek düzenin içerisinde de kurban seçilmeyi kendime yediremedim. 40 yaşından küçük kardeşlerimle bir anlaşma yaptım. Eğer ölmez sağ kalırsam anlaşmama sadık kalacağım.

Kimsenin hırsızlık yapamayacağı bir sistemi onlara anlatacağım. Süslü sülünün bakan olduğu, bayburt inşaatın, şenbay inşaatın, aga inşaatın üstünden onlarca milyon doları çalanların başbakanlık yaptığı ülkede, şahsıma yapılan pislik mafya yakıştırmasını asla kabul etmem.

Ben bir davaya inandım Sayın Uğur Dündar. Kendimce doğrularım vardı. İyi bir şey yaptıysam da, kötü bir şey yaptıysam da samimi olarak inandığım davam için yaptım. Teşekkürünüz için size saygılarımı sunuyorum.”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply