Sosyal medyada bizi takip edin

Türkiye

ŞANLIURFA Kendisini enkazdan kurtaran madenciler düğününde sürpriz yaptı

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

KAHRAMANMARAŞ merkezli depremin vurduğu Adıyamanda enkaz altında kalan ve 54 saat sonra madenciler tarafından kurtarılan Eczacı Gizem Nur Özkan (30), Avukat İbrahim Uğur Satıcı (31) ile Şanlıurfada dünya evine girdi. Hayatının en zor anlarında yanında olan ve kendisini enkazdan kurtaran madenciler ise düğün törenine sürpriz bir katılım yaparak duygusal anlar yaşattı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerde Adıyamanda yıkılan Yaşamkent Sitesinde enkaz altında 54 saat mahsur kalan Eczacı Gizem Nur Özkan, kurtuluşunun ardından uzun bir tedavi süreci yaşadı. Özkan, ardından mesleğine geri döndü ve Şanlıurfalı Avukat İbrahim Uğur Satıcı’yla evlilik hayalini gerçekleştirdi. Gizem Nur Özkanın nikahına kendisini kurtaran madenciler de katıldı. Madencileri gören Özkan ve davetliler gözyaşlarını tutamadı. Özkan, “Beni ölümden değil, cehennemden kurtardılar” diyerek madencilere minnet duygularını dile getirdi.

Madenci Okay Çiloğlu ise “Gizemin sesini duymak için büyük çaba harcadık. Onu kurtarmak için uyku bile gözümüze gelmedi. Allaha şükürler olsun ki sağ salim çıkardık” dedi.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam