Connect with us

KÜLTÜR

Sanatseverler 1 TL’ye konser ve tiyatrolarda buluşuyor

Yayınlanma tarihi:

– Online bilet platformu bubilet, Türkiye’nin dört bir köşesinden sanatseverleri 1 TL’ye konser, tiyatro, festival gibi etkinliklerde buluşturmaya hazırlanıyor.

Platform, 21-25 Kasım tarihlerinde geçerli Süper Cuma başlıklı kampanyayla birlikte tüketicilere 1 TL’ye yüzlerce etkinliğe katılma fırsatı sunuyor. Bir alana bir bedava bilet avantajı da oluşturan online bilet platformu, kampanyaya dahil olan etkinlikleri saat başı yeniliyor.

“YEDİDEN YETMİŞE TÜM SANATSEVERLERİ BİRBİRİNDEN KEYİFLİ AKTİVİTELERDE BULUŞTURUYORUZ”

Her ay belirli dönemlerde kampanya düzenleyerek başta öğrenciler olmak üzere herkesin uygun fiyatlarla hem eğlenmesine hem de sosyalleşmesine kapı araladıklarını aktaran bubilet Pazarlama Müdürü Yusuf Baziki ise kampanyaya dair detayları şu sözlerle paylaştı:

 “Pandemide konser, tiyatro, festival gibi etkinlikler yalnızca bir hayalken, mevcut koşullarda da bu etkinliklere katılmak oldukça maliyetli. Bu yüzden tüketici memnuniyeti ilkesiyle büyüyen online bilet platformu bubilet olarak düzenlediğimiz kampanyalarla her yaş grubundan insanların uygun fiyatlarla bilet alarak dilediği etkinliğe katılmasını sağlıyoruz. 21-25 Kasım tarihlerinde geçerli Süper Cuma kampanyamızda da yediden yetmişe tüm sanatseverleri birbirinden keyifli aktivitelerde buluşturuyoruz.”

DİJİTAL BİLETLERLE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK

Kampanya kapsamında birçok ünlü müzisyenin konserine gitme fırsatı sunduklarını söyleyen Baziki, “Dileyen herkes Evgeny Grinko’dan Cem Adrian’a, Ayna’dan Melike Şahin’e ve Sefo’ya kadar birçok müzisyenin konserine yalnızca 1 TL ödeyerek katılabiliyor. Bunun yanı sıra birbirinden değerli oyuncuların tiyatro oyunlarını da izleyebiliyor. Avantajlarımız bununla da sınırlı kalmıyor. Bilet alan herkes dijital biletlerle sıra beklemeden, bilet çıktısı almadan, sadece kare kod okutarak etkinliklere kolayca giriş yapabiliyor. Bu sayede yalnızca tüketicilerin aktiviteye katılmalarını kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda kağıt bilet yerine dijital bilet sistemini uygulayarak çevreye duyarlı yaklaşım sergiliyoruz. Hep birlikte hem eğlenmeye hem de sürdürülebilir gelecek yaratmaya evet diyen herkesi kampanya dönemleri hakkında ek bilgi edinmeleri için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye davet ediyoruz” dedi.

 

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla