Connect with us

KÜLTÜR

Sagaza Studio ve Trendyol’dan 5’inci kez iş birliği

Yayınlanma tarihi:

Trendyol ve Sagaza Studio, sonbahar – kış koleksiyonunda 5’inci kez iş birliği yaptığını duyurdu. 65 parçadan oluşan koleksiyonda zamansız ürünler dikkat çekiyor.

Sagaza Studio’dan yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:

“Yeni koleksiyonda genç, karakterli aynı zamanda feminen duruşundan ödün vermeyen ve kendine güvenen kadınları yansıtarak parizyen bir stili Türk kadınına uyarlandı. Sagaza Studio bu sezon özenle hazırlanmış couture işçiliğinde kalıpları koleksiyonuna aktararak fark yaratıyor.”

Sagaza Studio baş tasarımcısı Zelia Kaçar, “Özellikle ceketlerimizdeki, couture işçiliğindeki kalıp detaylarını hazır giyime aktarmanın hazzını ve gururunu taşıyorum. Trendyol’un bu anlamda da beni destekleyip kesinlikle hiçbir zorluktan kaçınmaması beni inanılmaz motive ediyor. Dolayısıyla istediğim ürünlerin istediğim formda hazır giyime bu şekilde yansımasını görebilmek, böyle multi bir online satış platformunda, özel bir koleksiyonla yer alması çok güzel bir duygu” ifadelerini kullandı.

Kaçar, “Trendyol için hazırladığımız maskülen elbiseler var. Bu elbiseleri feminen formla maskülen kumaşlarla yorumlayarak kadını daha güçlü ve kimlikli gösterebilme amacıyla tasarladık. Feminenliğinden de ödün vermemesini sağladığımız, özel cep detayları, kemer detayları ve kup detaylarıyla couture işçiliğine sahip bir elbise grubu. Ayrıca bu seneki iç çamaşırı koleksiyonumuzun gerçekten kalıp ve logomanya anlamında güzel bir imza olduğunu düşünüyorum. Ceketlerin içerisine kullanarak gündüzden geceye rahatlıkla taşınabilecek özel bir iç çamaşırı koleksiyonu tasarladık” dedi.

 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla