Sosyal medyada bizi takip edin

Emeklilik

Renault BÜYÜK Kampanya! Yüzde 0.99 Faizle Araba Alabileceksiniz!

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

Renault BÜYÜK Kampanya! Yüzde 0.99 Faizle Araba Alabileceksiniz!

Yüzde 0.99 Faizle Araba Alabileceksiniz! Renault Büyük Kampanyayı Başlattı.

 

Renault, Haziran ayında da güncel kampanyalar ile ilgili resmi internet sitesi üzerinden bilgilendirmelerde bulunuyor. Renault’nun farklı otomobil modellerinin güncel fiyat listeleri ve finansman fırsatları vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle Renault’nun başlattığı yeni kampanya büyük ilgi görüyor.

 

Renault Yüzde 0.99 Faiz Kampanyası

 

Renault, Haziran ayına özel büyük bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında, Renault Clio modelinde 200.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0.99 faiz fırsatı sunulacak. Bu cazip fırsat, otomobil almak isteyenler için büyük bir avantaj sağlıyor. Renault’nun resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, kampanyanın detayları paylaşıldı.

 

Kampanya Detayları

 

Renault tarafından yapılan açıklamaya göre, Clio modelinde 200.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile aylık ödeme 18.334 TL olarak belirlendi. Bu finansal kampanya, Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olup, Clio modelinin tüm versiyonlarının perakende satın alımında bireysel müşteriler (tüketiciler) için sunulmaktadır.

 

Renault’nun bu kampanyası, otomobil almayı düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Hem uygun faiz oranı hem de esnek ödeme seçenekleri ile Renault Clio’ya sahip olmak artık daha kolay. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, detaylı bilgi için Renault’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

 

Renault’nun Haziran ayına özel bu büyük kampanyası, otomobil severler için büyük bir fırsat sunuyor. Yüzde 0.99 faiz oranı ile Renault Clio’ya sahip olmak isteyenler, bu fırsatı kaçırmamalı. Daha fazla bilgi ve başvuru için Renault bayilerini ziyaret edebilir veya resmi internet sitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir