Connect with us

İŞ DÜNYASI

Ramazan Ayı’na özel “İftar Masaları Koleksiyonu”

Yayınlanma tarihi:

Kalitesi, dokusu ya da tasarımını severek aldığımız; nevresim takımı, yatak ör-tüsü, pike, masa örtüsü gibi ürünler, ihtiyacı karşılamanın yanı sıra ruhumuza daiyi gelir, gustomuzu yansıtır.

Modern, sade şıklığı, kalitesi ve hikayesi ile Türkiye’den dünyaya açılan bir marka olan Homm Days’in ürünleri ruhumuza iyi gelen seçenekler sunuyor.

Homm Days; kaliteli ve sade ev tekstili ürünlerini üretip dünyanın dört bir yanına da-ğıtma misyonuyla 2021 yılında İstanbul’da kuruldu. Yerli üretim felsefesine ek olarak,“Sadeliğin ihtişamı”nı hedefleyen Homm Days; minimalliği ve şıklığı birleştiren ürünlerile niş bir alanda konumlanıyor.Homm Days’in, Ramazan Ayı’na özel “İftar Masaları Koleksiyonu” gümüş suplalar,katlı sunum tabakları, masa örtüleri, kumaş peçeteler, bardaklar, vazolar ile zarif ve şıkbir ambiyans sunarak fark yaratıyor.

Homm Days’in, Galataport Paket Postanesi adresindeki huzurlu ve şık mağazasında;nevresim takımları, yatak örtüleri, pikeler, vegan pijamalar, göz bantları, masa örtüleri,salon dekorasyon ürünleri ve soya mumlarından oluşan koleksiyonu sunuluyor.

Tamamen yerli üretim olan ürünlerde en yüksek kalite kumaşlar kullanılıyor. HommDays’deki ürün gamlarının isimleri, bu verimli topraklarda kurulmuş ve bugünkü mo-dern dünya düzeninin temellerini oluşturan antik medeniyetlerin isimlerinden oluşuyor: Sumerians, Babylon, Akkadians, Assyrin…

Homm Days’in tüm ekibi; kaliteden ödün vermeden “Müşterileri memnuniyeti ve konforu” önceliği ile çalışıyor.Homm Days markası, eğitimini İngiltere’de tamamlayan; 12 seneyi aşkın süredir Paşabeyoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi, Duyguhan Paşabeyoğlu tarafından kurulmuştur. Paşabeyoğlu, antik medeniyetlerin isimlerini verdiği koleksiyonlarındaTürkiye’nin arkeolojik zenginliğine de dikkat çekiyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla