Connect with us

İŞ DÜNYASI

PayPorter, Antalya şubesini açtı 

Yayınlanma tarihi:

Uluslararası para transfer markası PayPorter, hizmet ağını genişleterek Antalya şubesini açtığını duyurdu. Turizm sezonun açılmasının hemen öncesinde şirket, şube sayısını dörde çıkardığını bildirdi. Önümüzdeki dönemlerde hem şube hem de temsilci ağlarını genişletmeye devam edeceklerini dile getiren Payporter Genel Müdürü İzzet Metcan, “Antalya, ülkemizin önemli turizm merkezlerinin başında geliyor. Mart ayı itibari ile hizmet vermeye başladık. Antalya’da bulunan yerli ve yabancı müşterilerimiz, ihtiyaç duydukları hızlı ve güvenli para transferi noktasına bizimle ulaşabilecek. Amacımız paranın olduğu her alanda en hızlı, en güvenli ve en yaygın hizmeti vermek” dedi.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan Hızlıpara Ödeme Sistemleri ve Elektronik Para A.Ş (PayPorter) 2017 yılında aldığı elektronik para lisansı ile yurt dışı para transferi, yurt içi para transferi, fatura tahsilatları, dijital cüzdan, sanal pos ve hızlı tahsilat hizmetleri alanlarında hizmet sunuyor. Para transferi alanında 200’e yakın ülkeye hizmet veren PayPorter, İstanbul’da Aksaray, Merter ve Osmanbey şubeleri ile Antalya’da da şube açarak hizmet noktalarını arttırdı.

Şube açılışında konuşan PayPorter Genel Müdürü İzzet Metcan, geçen sene olduğu gibi bu sene de iyi bir sezon geçirmesi beklenen Antalya’daki ihtiyacın bir süredir farkında olduklarını söyledi. Bu nedenle Antalya’da çalışan ve ailelerine para göndermek isteyen yabancılar, Antalya’da yerleşikler ve turistik amaçla kısa süreli gelenler de dahil olmak üzere geniş bir müşteri kitlesine en iyi hizmeti vermek üzere konumlandıklarını söyledi.

Metcan, şubelerin yanı sıra 500’e yakın temsilci ağı ile hizmet verdikleri noktalar kadar dijital kanallara da önem verdiklerini belirtti. Mobil cüzdan uygulamaları olan kuikpara ile müşterilere dijital para transferi yapma imkanı sunduklarını ifade eden Metcan, önümüzdeki dönemlerde hem şube hem de temsilci ağlarını genişletmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Antalya’nın Türkiye ekonomisi için önemine de vurgu yapan Metcan,  “Antalya, ülkemizin önemli turizm merkezlerinin başında geliyor. Antalya’nın en turistik ilçelerinden biri olan Muratpaşa’da şubemizi açtık ve mart ayı itibari ile hizmet vermeye başladık. Antalya’da bulunan yerli ve yabancı müşterilerimiz, ihtiyaç duydukları hızlı ve güvenli para transferi noktasına PayPorter şubesi ile ulaşacak. Amacımız paranın olduğu her alanda en hızlı, en güvenli ve en yaygın hizmeti vermektir” diye konuştu. 

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla