Connect with us

EYT

Özüpak’tan miting öncesi son çağrı!

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, 15 Mayıs Maltepe mitingi öncesi, miting alanında EYT’lilere seslenerek “Sen varsan bir fazlayız ama yalnız gelmeyeceksin arkadaşım; ailen de senin gibi EYT mağduru, ABO mağduru, geleceğimiz olan çocuklar sosyal güvenlik kurumu yasalarından mağduriyet yaşayacaklar. Onlar için de mücadele veriyoruz.” dedi.

EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, 15 Mayıs Maltepe mitingi alanından EYT’lilere seslendi.

Özüpak şunları söyledi:

“ÇOK UĞRAŞTIK EMEK VERDİK”

“Maltepe’deyiz, heyecanlıyız. 15 Mayıs için tüm Türkiye’den katılımın çok üst seviyede olacağını biliyorum. Maltepe miting alanında ‘Hakkım’ diyen arkadaşların varlığını hepimiz göreceğiz. Çok uğraştık, çok emek verdik.

“NİHAYETİNDE İZNİMİZİ ALDIK”

İki gündür platformumuz kuruluyor. Bugün İstanbul dernek başkanı, yönetim kurullarındaki arkadaşlarımızla her yerde olmaya gayret ettik. Nihayetinde son gününde iznimizi, onayımızı aldık.

“5 MİLYON KİŞİ MALTEPE MİTİNG ALANINDA OLACAĞIZ”

‘Anayasal hakkımızı istiyoruz’ diye haykırmak için 5 milyonla Maltepe miting alanında olacağız.

Tüm siyasi partilere, sayın cumhurbaşkanımıza, sendikalara, sivil toplum kuruluşlarına davetiyelerimizi sunduk ve katılımlarını bekliyoruz.

“YALNIZ GELMEYECEKSİN ARKADAŞIM”

15 Mayıs’ta İstanbul Maltepe Miting alanında sen varsan bir fazlayız. Ama yalnız gelmeyeceksin arkadaşım-kaderdaşım; ailen de senin gibi EYT mağduru, ABO mağduru, geleceğimiz olan çocuklar sosyal güvenlik kurumu yasalarından mağduriyet yaşayacaklar. Onlar için de mücadele veriyoruz. Emekli olup da geçinemiyoruz diyen intibak bekleyen herkesi Maltepe miting alanına bekliyoruz.”