Connect with us

EKONOMİ

Özüpak’tan EYT’lileri heyecanlandıran açıklama!

EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, 8 Eylül’de Çalışma Bakanı ile görüşmek için randevu talep ettiklerini belirterek randevu talebine büyük ihtimalle olumlu dönüş olacağını umduğunu söyledi

EYT Federasyonu Genel Başkanı Gönül Boran Özüpak, son dönemde sosyal medyada yayılan iddialara sosyal medya hesabından canlı yayınla cevap verdi, ayrıca EYT’lilerin sorularını cevapladı. “Sırada EYT var” söylemleriyle ilgili konuşan Özüpak, “Her seçim arifesinde dillendirilen süreçtir bunlar. İş muhalefet partilerinin yapacağı baskı ve hükümetin yapacağı çalışmalarla bitiyor” dedi.

Özüpak, kısacası “Laf değil, icraat istiyoruz, vaatlere karnımız tok” demiş oldu. İmza kampanyasını tamamladıklarını da dile getiren Özüpak, 8 Eylül’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın makamına bu imzaları sunacaklarını ifade etti. Özüpak, Çalışma Bakanı Vedat Bilgin ile 8 Eylül’de görüşmek için randevu talep ettiklerini, büyük ihtimalle randevunun gerçekleşeceğini umutla beklediğini söyledi. Özüpak, imza sunumu öncesi dernek başkanları ile birlikte bir basın açıklaması yapacaklarını da sözlerine ekledi. Özüpak, seçim malzemesi olmak istemediklerini, bir an evvel sorunlarına çözüm beklediklerini dile getirdi.