Connect with us

EĞİTİM

Okul öncesi çocuklar için eğitici aktivite seti Tilki ve Kirpi raflarda

Yayınlanma tarihi:

İstanbul Kültür Üniversitesi Yayınevi’nin 3-6 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırladığı ‘Meraklı Tilki ve Sevimli Kirpi’ aktivite kitap seti, yeni eğitim-öğretim yılında raflarda yerini aldı.

‘Ben Yapabilirim’, ‘Uzay’, ‘Kendimi Dinliyorum’, ‘Çevremiz’, ‘Böcekler’, ‘Su’, ‘Hayal Gücü’, ‘Merak’, ‘Yolculuk’, ‘Duygular’, ‘Dinozorlar’ ve ‘Sağlık’ olmak üzere toplam 12 kitaptan oluşan sette, çocuklar ve ailelerine alternatif aktiviteler sunuluyor. Oyun ve yaşamı iç içe sunan eğitim setinde her ay bir kitapta dört temel aktiviteye yer veriliyor.

Burcu Günver’in yazdığı, Seçil Zeynep Büyükçolak’ın illüstrasyonlarını hazırladığı Tilki ve Kirpi ile Aktiviteler, aileler ve eğitimcilerin çocuklarla kuracakları sağlıklı iletişime dikkat çekiyor.

Eleştirel düşünme, sorgulama, özbakım pratikleri, duygusal farkındalık, yaratıcı düşünce gibi birden fazla başlıkta çocuklara eğlenceli bir rehber sunan Tilki ve Kirpi ile Aktiviteler serisiyle yıl boyunca çocukların aktif ve verimli zaman geçirmelerini hedefleniyor.

Bizi takip edin:

Google Play'den alın Google News Twitter
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla