Connect with us

MAGAZİN

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı açıklaması!

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşandı iddiası Türkiye gündemine bomba gibi düştü. Haberi paylaşan Posta Gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy Cimin, Twitter hesabından boşanmayı doğruladı. Bu açıklamanın ardından Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Türkiye Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın boşandı haberini konuşuyor. Gündeme bomba gibi düşen haberi Posta Gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy Cimin paylaştı. Yapılan açıklamalara göre Güneş Gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın, eşi Nagehan Alçı’nın katıldığı canlı yayınla ilgili yaptığı paylaşımlar sosyal medyada gündem oldu.

RASİM OZAN KÜTAHYALI’DAN, NAGEHAN ALÇI’YA, “NAGEHAN’CIM BENİ DİNLEMEDİN VE BENİ KIRDIN”

Hukukçu Ümit Kocasakal ile tartışan Nagehan Alçı’ya Rasim Ozan Kütahyalı, “Nagehan’cım beni dinlemedin ve beni kırdın. Ekranda sahte Atatürkçülük şovu yapıp sonra Adnan Oktar’ın, PKK’lıların ve FETÖ’cülerin avukatlığını yaparak milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol” diye seslendi.

NAGEHAN ALÇI İSE TEPKİ GÖSTERDİ! “RASİM OZAN’IN ÇİRKİN İFADELERİNİ KINIYORUM”

Eşi Nagehan Alçı ise, Kütahyalı’nın bu paylaşımlarına tepki gösterdi. Kişisel Twitter hesabında bir açıklama yapan Alçı, “Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum” diye yazdı.

ALEV GÜRSOY CİMİN, “NAGEHAN VE RASİM BOŞANMIŞ BU ARADA”

Bu tartışmanın ardından Posta gazetesi magazin muhabiri Alev Gürsoy Cimin’den Alçı – Kütahyalı çiftiyle ilgili bir iddia geldi. Gürsoy, “Nagehan ve Rasim boşanmış bu arada. Demek o yüzden Twitter’dan tartışıyorlardı” dedi. Öte yandan bu paylaşımların gündem olmasının ardından Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşanma iddialarını yalanladı.

SIRADAKİ HABER: Sedat Peker’in videoları için Jandarma Genel Komutanlığı harekete geçti

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply