Connect with us

EKONOMİ

MUTFAK TÜPÜNDE 90 TL İNDİRİM! Aile Ekonomisi Rahatlayacak!

MUTFAK TÜPÜNDE 90 TL İNDİRİM! Aile Ekonomisi Rahatlayacak!

Yayınlanma tarihi:

Zamların ardı arkası kesilmezken, tüp fiyatlarına gelen ilk indirim müjdesi vatandaşı sevindirdi. Mutfak tüpü kullanıcılarına gelen 90 TL’lik indirim haberiyle birlikte, mutfakta yemek yapmak artık biraz daha ekonomik hale geliyor.

Ocak ayında maaşlara gelecek olan zamlar henüz belli olmadan, Aralık ayında başlayan zam furyası devam ederken, Şubat ayının ilk indirim haberi de tüplere geldi. Mutfakta tencere kaynatanlara müjde niteliğinde olan bu indirimle birlikte, büyük mutfak tüplerine 90 TL’lik bir indirim yapıldı.

İpragaz’dan Büyük Mutfak Tüpü Kullanıcılarına Özel İndirim Kampanyası!

İpragaz tarafından yapılan açıklamada, “iPApp’tan İndirim Kampanyası! iPApp müşterilerine özel 12 kg’lık ev tüpünü hemen avantajlı fiyattan sipariş vermek için; sepette “iPApp’tan 90 TL İndirim” seçimini yapınız.” denilerek, tüketicilere toplamda 90 TL’lik bir indirim yapıldığı ifade edildi.

Kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

  • Kampanya, 12 kg’lık İpragaz ev tüplerinde ve kampanyaya katılan bayilerde 14-27 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya döneminde, İpragaz tarafından EPDK’ya bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatı üzerinden 90 TL tutarında indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya sadece İPApp üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir.

İpragaz tarafından yapılan açıklamada, kampanyadan işyeri kullanıcılarının yararlanamayacağı belirtilirken, konut kullanıcılarının ise kampanyadan 45 gün içerisinde sadece 1 kez faydalanabileceği vurgulandı. Kampanyaya katılan tüm İpragaz bayilerinde online siparişlerde büyük mutfak tüpüne 90 TL indirim yapılacak. Tüketiciler, ekonomik avantajlarla mutfak ihtiyaçlarını karşılamak adına bu indirimden yararlanma fırsatını değerlendirebilirler.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla