Connect with us

EYT

Mustafa Sarıgül’den EYT duası!

Yayınlanma tarihi:

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bugün partisinin Adana Karaisalı ilçe binası açılışına katıldı. Sarıgül yaptığı konuşmada, “Kimse yokluk, yoksulluk çekmesin, kimse muhtaç olmasın istiyoruz. Haksızlık ve eşitsizlik bitsin istiyoruz” dedi.

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bugün partisinin Adana Karaisalı ilçe binası açılışında bir basın açıklaması yaptı.

Sarıgül, “Bu mübarek bayram gününde parti binamızı açıyoruz. Açılışını yaptığımız bu bina hayırlara vesile olsun. Vatanımız için, milletimiz için, ülkemiz için çalışma yeri olsun. Allah’ım bizi, toplum menfaati için çalışanlardan, davasına sebat edenlerden, doğru yolda yürüyenlerden, adaleti ayakta tutanlardan, Hak ve hakikatten ayrılmayanlardan eylesin. Allah, kin güdenleri, nefret edenleri, fitne çıkaranları, kul hakkına girenleri, bizden uzak etsin. Allah bizi, vicdan, merhamet ve bereket çizgisinden ayırmasın. Allah, emeklilerin, emekçilerin, çiftçilerin, esnafların, EYT’lilerin, kadro bekleyenlerin, 3600 ek gösterge isteyenlerin, çocukların, kadınların, yaşlıların, engellilerin, hak ve hukukunu korumayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Advertisement
Yorum yapmak için tıkla