Sosyal medyada bizi takip edin

Ekonomi

Meral Akşener’den EYT açıklaması! “Oylarınızı bedavadan vermeyin”

Yayınlanma tarihi:

Güncelleme:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun’da katıldığı esnaf ziyaretinde vatandaşlara seslendi. Konuşmasında EYT mağdurlarına da seslenen Akşener, “Oylarınızı bedavadan vermeyin.” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Samsun’un Çarşamba ilçesinde esnaf ziyareti yaptı. Ziyarette vatandaşa seslenen Akşener, “Senin oğlun işsizken, senin kızın atanamamışken 5 tane maaş alan danışmanı görmeni engelliyorlar, 11 tane maaş alan yöneticiyi görmeni engelliyorlar. Bunun hesabını hep birlikte soracağız.” dedi.

EYT mağdurlarının sorununa değinen İYİ Parti lideri Akşener, “Seçim meydanlarında diyorlar ki ‘3600 ek gösterge’. Söz verdiniz, sözünüzü tutun. Söz namustur, namustur. Dolayısıyla seçim meydanında verdiğiniz sözden bugün vazgeçmişseniz eğer, hesabını sandıkta 3600 ek gösterge sözü verdikleriniz soracak.” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener, şöyle devam etti:

“EYT’lilere seçimlerde söz verdiniz. Yaptılar mı, yapmadılar. Hakaret ettiler mi, ettiler. Sonuç itibariyle elbette bütün siyasi partiler gibi biz de oylarınıza talibiz. Ama ben öncelikle diyorum ki oylarınızı bedavadan vermeyin. Çok pahalı hale getirin, midenize kadar insin o oylar. Ben de karşınızda ‘hazır ol’dayım, diğerleri de karşınızda ‘hazır ol’da olsun. Patron sizsiniz, velinimet sizsiniz. Bunu unutturdular, bunu yeniden el ele verip hatırlayacağız.”

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak için bizi takip edin.
Continue Reading
Reklam
Yorum yapmak için tıkla

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir