Connect with us

MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil’den tecavüz iddialarına cevap

Mehmet Ali Erbil ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atan Seda Sayan, Erbil’in evindeki hizmetçisine tecavüz ettiğini iddia etti. Seda Sayan’ın iddialarına karşılık olarak Mehmet Ali Erbil ise “Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı?” ifadesini kullandı.

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan ile ilgili olarak arayıp sormadığını belirterek “Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar” ifadelerini kullanmıştı.

“GEÇMİŞİ BİRAZ DAHA TEMİZ OLSAYDI İFTAR PROGRAMI DA SUNARDI”

Mehmet Ali Erbil sonrasında da arkadaşı Tolga Yüce’nin “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyor” sözünü Instagram’da paylaşmıştı.

“MAALESEF HUYLU HUYUNDAN VAZGEÇMİYOR”

Seda Sayan bu paylaşımın ardından sinirlendi ve “Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor” ifadelerini kullandı.

“EVDEKİ HİZMETLİ MASUM KIZA TECAVÜZ ETTİ”

Instagram hesabından bir açıklama daha yapan Seda Sayan, Erbil’in 2005-2010 yıllarında eşi olan Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini öne sürdü. Sayan şu paylaşımda bulundu: “Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Bence işine bak, ruhunu arındır.

“HEPSİ SENİ KURTARMA PEŞİNDEYDİ”

Ayrıca bu olayda benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.”

“BEN BİR HATA YAPTIM, SONUCU İFTİRA MI OLMALI”

Seda Sayan’ın iddialarına yanıt veren Mehmet Ali Erbil şunları söyledi: “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Herneyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın.”

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply