Connect with us

MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil tecavüz iddiası hakkında konuştu! “Özür diliyorum”

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki tartışmada son nokta konuldu gibi. Seda Sayan hakkında Mehmet Ali Erbil, ‘Geçmişi kirli’ ifadelerini kullanmıştı. Bu açıklamaların ardından Sayan ise Erbil’in Tuğba Coşkun ile evli olduğu dönemde evlerindeki hizmetçi kadına tecavüz ettiğini iddia etti. İddiaları kabul etmeyen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından, “İlaçların tesiriyle yanlış yaptım. Özür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Seda Sayan’ın hastanede yattığı sırada kendisini aramadığını belirten Mehmet Ali Erbil, “Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programını da sunardı. Helal olsun, televizyonlar reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyor” ifadelerini kullandı.

“MASUM KIZA TECAVÜZ ETTİĞİNDE SESSİZ KALDIĞIM”

Bu açıklaya ise Seda Sayan şu ifadelerle karşılık verdi, “Tuğba (Coşkun) ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Boşanma nedenin bu olay olduğu için eşlerin, ailen, herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Geçmişi kirli olan sensin.”

MEHMET ALİ ERBİL, “EVET, SINIRI AŞTIM, HATA YAPTIM”

Seda Sayan’ın iddiasından sonra Erbil’den şu açıklama geldi: “Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet, sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.”

“BEN İLAÇLARIN TESİRİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM”

Erbil, ardından sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak, “Seda benim canımdır kardeşimdir… Oğlu oğlumdur… O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum, Seda’dan da Oğulcan’dan da… Aramıza da kimse giremez, girmesin.” ifadelerini kullandı. Sayan da bu sözleri Instagram hesabından yayınladı. İkili aralarındaki buzları eritti.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply